Zahraničí

Chtěl žádat přítelkyni o ruku, místo toho natočil vlastní smrt

Chtěl žádat přítelkyni o ruku, místo toho natočil vlastní smrt
Zdroj: AsiaWire

Wu Yongning (26) se proslavil díky virálním videím, na kterých šplhá po výškových budovách bez zajištění. Jedno takové šplhání se mu nyní bohužel stalo osudným. Nechtěně nafilmoval vlastní smrt, když spadl z 62. patra mrakodrapu.

Na hrůzostrašném videu je vidět, jak se Yongning nemůže vyhoupnout zpátky na ochoz budovy Huayuan International Centre v čínském městě Changsha. Najednou mu však sklouzne ruka a padá. Celý incident zachytila kamera, kterou sám lezec umístil na druhou část budovy.

Jeho tělo našel čistič oken na terase 45. patra budovy. Neštěstí se stalo již v listopadu, rodina však Wuovu smrt oznámila až nyní. Jeho fanoušci se totiž začali strachovat, že dlouho nesdílel žádné video. Právě videa, která zachycovala, jak Wu šplhá na mrakodrapy po celé Číně, bývalého herce proslavila.

Související obsah

Jeho přítelkyně Jin Jin svěřila Beijing News, že se ji Wu chystal požádat o ruku. Jen pár dnů před pádem požádal o svolení její rodiče, kterým věnoval také peněžní dar. Ten činil v přepočtu přes 261 tisíc korun. To je zhruba stejná částka, kterou si za jedno takové video vydělal.

kik, TN.cz

K tématu Zahraničí

Co byste neměli přehlédnout

Důležité Události

Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz