Modelka

Záhadná smrt krásné modelky Ivany (18). Našli její nahé tělo

Záhadná smrt krásné modelky Ivany (18). Našli její nahé tělo
Zdroj: Instagram

Policie vyšetřuje úmrtí mladé modelky z Nizozemska. Osmnáctiletá Ivana Smitová ležela mrtvá pod okny domu v Kuala Lumpur. Neměla na sobě žádné oblečení. Podle policie vypadla z okna sama. S tím ale rodina nesouhlasí a žádá vysvětlení "podivných" okolností.

Ivana Smitová byla úspěšnou modelkou. Spolupracovala s předními módními návrháři a značkami, například Chanel. Už v pěti letech se přestěhovala s dědečkem do Malajsie, kde se jí velmi dařilo. Její mladý život ale skončil tragédií. Večer před svou smrtí byla venku s přáteli.

Nad ránem jela podle rodiny k americkému podnikateli a jeho ženě. Byt páru se nacházel ve dvacátém patře výškové budovy. O několik hodin později byla Ivanina mrtvola nalezena v na balkónu v šestém patře – mladá modelka podle policie zemřela po pádu o 14 pater níže.

Kriminalisté přišli se závěrem, že za smrtí Ivany nikdo nestál a zřejmě šlo o nehodu. Zdrcená rodina s tvrzením policie ale nesouhlasí a obrátila se na Interpol. "Nevěříme, že vypadla z dvacátého patra, když její tělo našli v šestém," řekl dědeček, který dívku v cizí zemi vychoval.

Otec Marcel přijel do Kuala Lumpur a žádá odpovědi. "Proč byla úplně nahá?" ptá se rodina. "Policii nevěříme. Nedostali jsme ani fotku z místa tragédie a policejní zprávu o vyšetřování," dodali pozůstalí.

Zarážející podle rodiny také je, že její tělo našli až ve tři hodiny odpoledne. O půl osmé poslala svou fotku příteli. Údajně zemřela v deset hodin ráno. Podle otce Marcela se jen policie snaží vše rychle uzavřít. Sousedé totiž popsali, že slyšeli křik.

Související obsah

Dívka měla v krvi drogy. Pod vlivem drog a alkoholu byl i zámožný pár, se kterým trávila večer. Manželé si podle deníku The Sun zvou často mladé modelky na večírky a sexuální hry. Podle rodiny ale nebylo podobné chování Ivaně podobné.

Máme tolik otázek. "Její oblečení se našlo. Ale boty a spodní prádlo ne. Proč policie nechce říct, jestli našly stopy po sexuálním aktu? Proč policie neprověří její telefon?" ptá se Marcel.

NEPŘEHLÉDNĚTE:

Náhlá smrt Adama ( †19): Těšil se na letní brigádu. Během několika hodin zemřel!

ZÁHADNÁ SMRT: Krásná Elis usnula na gauči a už se neprobudila! Příčina její smrti je děsivá

ham, TN.cz
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Co byste neměli přehlédnout

Důležité Události

Píše se na Deník.cz