Domácí

Milenci nespadli z rozhledny náhodou. Policie obvinila mladíka

Milenci nespadli z rozhledny náhodou. Policie obvinila mladíka
Zdroj: Policie ČR

Pád dvojice z rozhledny v Jičíně letos v září podle policie nebyl nešťastnou náhodou. Z pokusu o vraždu nyní policie obvinila právě osmnáctiletého mladíka, který s dívkou z rozhledny spadl.

"Máme informace, které vedly k obvinění mladíka z pokusu o vraždu, vzhledem k tomu, že jde o osobu blízkou věku mladistvého, nebudeme k případu sdělovat žádné další informace,” uvedla policejní mluvčí Lenka Burýšková.

Případ se stal letos v září a hovořilo se o něm jako o "hře na Titanic", která mohla skončit tragicky. "Pár vylezl na ochoz, kde se objímali, a při otáčení oba uklouzli a spadli přes okraj ochozu do rokle z výšky asi 8 metrů," popsala případ policejní mluvčí Iva Kormošová.

Dívku z rokle vytáhli hasiči, chlapce musel převést vrtulník do královéhradecké fakultní nemocnice. Každý dopadl na jiné místo. Pomoc páru zavolala žena, která procházela kolem a slyšela ránu. Policie nejprve uváděla, že šlo o nešťastnou náhodu. Nyní je ale všechno jinak.

Související obsah

"Mladíka jsme obvinili v těchto dnech, vyšetřování je na počátku,” doplnila Burýšková. Pokud se prokáže jeho vina, hrozí mu 10 až 18 let vězení.

kik, TN.cz
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Co byste neměli přehlédnout

TOP 10 ČLÁNKY A VIDEA

Důležité Události

Píše se na Deník.cz