Zahraničí

Opilec postřelil Nikolu a zabil jí přítele. Žena o hrůze promluvila

Opilec postřelil Nikolu a zabil jí přítele. Žena o hrůze promluvila
Zdroj: facebook

Nikolka (21) se probudila v nemocnici po tragédii, která se stala v hospodě ve slovenském Hurbanovu. Opilý myslivec zastřelil jejího přítele Davida (29). Mladá žena přežila střelné zranění jen zázrakem. O děsivé události poprvé promluvila.

"Určitě jsem na tom lépe fyzicky než psychicky," řekla deníku Pluska.sk a pokračovala: "Jana jsem znala jen z vidění, ale vím, že začal pít po smrti manželky. "Bylo to tak i v osudný den," vzpomíná. Před jeho řáděním se v hospodě odehrál menší konflikt. "Byl už hodně opilý, tak jsem to hlásila šéfovi," vypráví Nikolka s tím, že ho poslali domů.

Všichni si mysleli, že Jan opravdu odešel. To sice udělal, ale jen na chvíli.Po cestě naboural svůj vůz, to myslivci ale nezabránilo, aby se vrátil zpět do hospody, kterou se Nikola už chystala zavřít. U sebe už pak měl dvě legálně držené zbraně. Její přítel David pro ni každý večer chodil do práce, "aby se jí nic nestalo".

Zdroj: facebook

Nikola v práci  

"Bylo to strašné! Vešel do hospody a rovnou i střílel. Neměli jsme šanci reagovat," řekla tichým hlasem Nikola, kterou Jan střelil přímo do hrudi. Její přítel ji hned začal chránit svým tělem, což Jana údajně naštvalo a Davida střelil do hlavy. Poté obrátil zbraň proti sobě. David i jeho vrah zůstali na podlaze ležet mrtví. 


"Stále nechápu, proč Jan střílel. "Ve stejný den měl v jiném podniku vyhrožovat, že chce spáchat sebevraždu," popsala Nikola. Myslí si, že si je střelec vybral jen "náhodou". "Janovi jsme prostě padli do rány," řekla mladá servírka, které tekly slzy. V rukou svírala malého medvídka, kterého dostala od Davida.

Vzpomínky nejsou jediné, na co nechce teď myslet. Děsí ji i budoucnost. "Bojím se jít domů. Všude jsou fotky Davida. Nevím, jestli to zvládnu. Plánovali jsme spolu budoucnost, mluvili jsme už i o svatbě. Místo svatby nás čeká pohřeb," svěřila se žena.

"Nevím, co budu dělat. Naštěstí však mám rodiče, kteří při mně stojí, a já vím, že musím být silná," dodala. Její poslední slova, se kterými se rozloučila s reportéry Pluska.sk, už patřily Janovi. "Doufám, že skončil v pekle."

ham, TN.cz

Co byste neměli přehlédnout

TOP ČLÁNKY A VIDEA

Důležité Události

Píše se na Deník.cz

Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz