Autosalon

Z autosalonu zmizela luxusní auta za miliony! Pachatelé použili klíče

Z autosalonu zmizela luxusní auta za miliony! Pachatelé použili klíče
Zdroj: Policie ČR

Krádež luxusních aut z autosalonu Car point vyšetřují kriminalisté v Domažlicích. Vozy značky Audi zmizely o víkendu, neznámí pachatelé použili při krádeži originální klíče. Celková škoda je vyčíslena na 2,6 milionu korun.

Kriminalisté pátrají po svědcích, kteří mají jakékoliv informace k víkendové krádeži v domažlickém autosalonu. Neznámí pachatelé se zaměřili na tři vozy značky Audi A4 Allroad Quattro B8, jejich celková hodnota je více než dva miliony korun.

"Ke krádeži došlo v blíže nezjištěné době od 13 hodin dne 9. prosince 2017 do 9 hodin dne 11. prosince 2017 v prodejně Car point v Masarykově ulici v Domažlicích. Dosud neznámí pachatelé za užití originálních klíčů odcizili z nezajištěného areálu autosalonu tři osobní motorová vozidla," sdělila mluvčí policie Dagmar Brožová.

Dvě auta jsou černé barvy, jedno je bílé. "Všechna vozidla měla karlovarskou registrační značku. Celková škoda, která vznikla právnické osobě, byla vyčíslena na 2 672 773 korun," dodala Brožová.

Související obsah

Svědci, kteří by mohli poskytnout informace k výše uvedené události, mohou zatelefonovat na číslo bezplatné tísňové linky policie 158.

lud, TN.cz
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Co byste neměli přehlédnout

TOP 10 ČLÁNKY A VIDEA

Důležité Události

Píše se na Deník.cz