Karel Gott

Nechutný útok na Karla Gotta a jeho rodinu: "Už to řeší právníci!"

Nechutný útok na Karla Gotta a jeho rodinu: "Už to řeší právníci!"
Zdroj: Profimedia

Karel Gott se ohradil proti útokům na svou rodinu. Ve svém velkém prohlášení na sociální síti uvedl na pravou míru spekulace o tom, že mu někdo blokuje kontakty v mobilním telefonu.

Nejpopulárnější český zpěvák se stal podle svých slov terčem útoků bulvárních médií. Karel Gott se vyjádřil k článkům, které tvrdily, že mu kontakty v mobilním telefonu údajně blokuje jeho žena Ivana.

Celé vyjádření Karla Gotta najdete na konci článku.

"Již jednou jsem řekl, že v době onkologického onemocnění a léčby jsem to byl já, kdo si často doma a zejména v nemocnici, vypínal telefon. Když mi ale někdo poslal SMS nebo jsem viděl zmeškané volání, dotyčným jsem, podle svého vlastního uvážení a zdravotního stavu, volal zpět. Nikdo z mého okolí si nestěžoval, že by ho někdo v mém telefonu blokoval,“ napsal Karel Gott svým fanouškům.

Mistrovi se nelíbí, že bulvární média nepřímo očerňují jeho rodinu a jeho nejbližší tak musí snášet tyto útoky. "Proto se musím jasně ohradit proti tvrzením některých bulvárních médií, že jsou některé kontakty v mém telefonu zablokovány. Jsem svéprávný člověk, který o svém životě rozhoduje sám, a sám určuji, komu dám své telefonní číslo,“ pokračuje Gott ve své výpovědi.

Související obsah

Gott také zmiňuje, že redaktoři mu byli zvyklí volat i v pozdních večerních hodinách, ale už to přerostlo únosnou mez. "I přesto jsem se jim snažil vždy vyjít vstříc a odpovídal jsem na jejich otázky. Když to však překročilo únosnou mez, změnil jsem si telefonní číslo a oslovil jsem Anetu Stolzovou, aby se ujala veškeré komunikace s novináři. Proto konání zmíněných redaktorů v posledních měsících vnímám jako útok a troufám si říct i mstu za to, že již s nimi nekomunikuji napřímo, ale prostřednictvím své tiskové mluvčí. Vzhledem k tomu, že je situace již neúnosná, navíc s psychickým dopadem na celou moji rodinu, včetně nezletilých dcer, předal jsem tyto uměle vytvořené mediální kauzy svému právnímu zástupci,“ uzavírá Karel Gott své vyjádření.

hru, TN.cz

K tématu Karel Gott

Co byste neměli přehlédnout

TOP ČLÁNKY A VIDEA

Důležité Události

Píše se na Deník.cz

Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz