Karel Gott

Nechutný útok na Karla Gotta a jeho rodinu: "Už to řeší právníci!"

Nechutný útok na Karla Gotta a jeho rodinu: "Už to řeší právníci!"
Zdroj: Profimedia

Karel Gott se ohradil proti útokům na svou rodinu. Ve svém velkém prohlášení na sociální síti uvedl na pravou míru spekulace o tom, že mu někdo blokuje kontakty v mobilním telefonu.

Nejpopulárnější český zpěvák se stal podle svých slov terčem útoků bulvárních médií. Karel Gott se vyjádřil k článkům, které tvrdily, že mu kontakty v mobilním telefonu údajně blokuje jeho žena Ivana.

Celé vyjádření Karla Gotta najdete na konci článku.

"Již jednou jsem řekl, že v době onkologického onemocnění a léčby jsem to byl já, kdo si často doma a zejména v nemocnici, vypínal telefon. Když mi ale někdo poslal SMS nebo jsem viděl zmeškané volání, dotyčným jsem, podle svého vlastního uvážení a zdravotního stavu, volal zpět. Nikdo z mého okolí si nestěžoval, že by ho někdo v mém telefonu blokoval,“ napsal Karel Gott svým fanouškům.

Mistrovi se nelíbí, že bulvární média nepřímo očerňují jeho rodinu a jeho nejbližší tak musí snášet tyto útoky. "Proto se musím jasně ohradit proti tvrzením některých bulvárních médií, že jsou některé kontakty v mém telefonu zablokovány. Jsem svéprávný člověk, který o svém životě rozhoduje sám, a sám určuji, komu dám své telefonní číslo,“ pokračuje Gott ve své výpovědi.

Související obsah

Gott také zmiňuje, že redaktoři mu byli zvyklí volat i v pozdních večerních hodinách, ale už to přerostlo únosnou mez. "I přesto jsem se jim snažil vždy vyjít vstříc a odpovídal jsem na jejich otázky. Když to však překročilo únosnou mez, změnil jsem si telefonní číslo a oslovil jsem Anetu Stolzovou, aby se ujala veškeré komunikace s novináři. Proto konání zmíněných redaktorů v posledních měsících vnímám jako útok a troufám si říct i mstu za to, že již s nimi nekomunikuji napřímo, ale prostřednictvím své tiskové mluvčí. Vzhledem k tomu, že je situace již neúnosná, navíc s psychickým dopadem na celou moji rodinu, včetně nezletilých dcer, předal jsem tyto uměle vytvořené mediální kauzy svému právnímu zástupci,“ uzavírá Karel Gott své vyjádření.

hru, TN.cz
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Důležité Události

Píše se na Deník.cz