Rvačka

Drama ve Snídani: Hosté se poprali přímo ve studiu! VIDEO

Obrovský šok moderátorům Snídaně s Novou způsobili dva hosté, kteří se v přímém přenosu začali rvát. Amatérští boxeři si ve studiu vyměnili pár drsných ran, než se podařilo je uklidnit.

Ve studiu Snídaně s Novou bylo ve čtvrtek pořádně dusno. Moderátoři Zorka a Míra Hejdovi zpovídali tři hosty, kteří přišli pozvat na galavečer Manažerské extraligy boxu (MEB). Bojovníci, kteří se večer utkají o titul, ale neudrželi emoce na uzdě a začali se prát.

Vše přitom začalo nevinně. Martin Mikulenčák, který titul v současnosti drží, přinesl svému vyzyvateli dárek. Pavlu Zahradníkovi se ale obraz polonahého soupeře příliš nelíbil. "Kdybych měl zažívací problémy, tak bych si to mohl dát na toaletu, to by mi pomohlo," podotkl. A to stačilo.

Martin do Pavla strčil, což odstartovalo drsnou bitku v přímém přenosu! Amatérské boxery musel roztrhnout až prezident MEB Jan Saglena. Rozzuřené borce se snažili krotit také moderátoři, kteří ale byli z celé situace v obrovském šoku.

Související obsah

"Za osm let, co moderuji, se mi ještě nestalo, aby se ve studiu někdo popral," vysvětlila Zorka. "Dlouho jsme si mysleli, že to je sranda, ale podle výrazů, které u facek padaly, jsme pochopili, že do toho jdou naplno," doplnil Míra.

Hejdovi také prozradili, že strkanice mezi boxery pokračovaly i poté, co kamery zabraly moderátorku Ranních Televizních novin. Nakonec se ale pány podařilo uklidnit. I jejich potyčka ale ukazuje, že boj o titul, který se koná už ve čtvrtek v 19:00 v České národní bance, bude napínavý!

ČTĚTE TAKÉ:

TEST: Jste nervák, nebo kliďas?

epa, TN.cz
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Co byste neměli přehlédnout

Důležité Události

Píše se na Deník.cz