Ulice

Ulice a Ordinace budou mít přes Vánoce pauzu. Víme, kdy se vrátí

Ulice a Ordinace budou mít přes Vánoce pauzu. Víme, kdy se vrátí
Zdroj: TV Nova

Už na začátku ledna se diváci mohou těšit na další díly oblíbených seriálů a dalších pořadů TV Nova. Ty se po vánoční přestávce vrátí hned v prvních dnech roku 2018.

Nových příběhů oblíbených hrdinů ze seriálu Ulice se diváci dočkají hned v pondělí 1. ledna. A rok 2018 přinese od začátku spoustu překvapení, která budou pro někoho radostná, pro jiné ne.

Na co všechno se můžete těšit v prvním lednovém týdnu se podívejte ZDE. Ve stejný den, tedy 1. ledna, se na obrazovky vrátí také pořad Co na to Češi.

Do kamenické nemocnice se diváci po vánoční přestávce poprvé podívají v druhém lednovém týdnu, Ordinace v růžové zahradě 2 se na obrazovky vrátí v úterý 9. ledna. O den dříve nabídne TV Nova další díl úspěšného kriminálního seriálu Specialisté. Druhou lednovou středu bude pokračovat také reality show Výměna manželek. 

"I v novém roce se naši diváci mohou těšit na své oblíbené pořady, dlouhodobé seriály a pokračování úspěšných formátů. Vedle našich programových stálic, které nám i v uplynulém roce velmi dobře fungovaly, připravujeme na jaro další formáty, které představíme v průběhu jarní sezóny," řekla ředitelka sekce programu skupiny Nova Alex Ruzek.

Související obsah

V lednu budou pokračovat také publicistické pořady TV Nova. Hned od prvního pracovního dne, tedy od úterý 2. ledna, začne divákům zpříjemňovat ve všední dny rána Snídaně s Novou. Střepiny se na obrazovky vrátí 7. ledna, Víkend pak o dva dny později.

Od 11. ledna se diváci mohou těšit na bulvární show Prásk!, další díly Volejte Novu pak nabídnou pohled do zákulisí TV Nova od soboty 13. ledna. Koření a Rady ptáka Loskutáka budou pokračovat od 17. února.

NEPŘEHLÉDNĚTE:
JARO 2018 V ORDINACI: Ivan Lupták, Berenika Kohoutová i tenistka Petra Kvitová, NOVÉ POSTAVY přichází!

PROZRAZENO: Tajná svatba, intriky a podrazy, těžké zkoušky, nové postavy i nové lásky. Na co se můžete těšit v novém roce?
 

vbo, TN.cz
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Co byste neměli přehlédnout

Důležité Události

Píše se na Deník.cz