Domácí

Jiřího Menzela přesunuli na jiné oddělení. Jak je na tom zdravotně?

Jiřího Menzela přesunuli na jiné oddělení. Jak je na tom zdravotně?
Zdroj: Profimedia

Stav Jiřího Menzela se podle informací TV Nova zlepšuje. Dokonce ho z oddělení ARO přesunuli na JIP, kde pomalu rehabilituje. Po listopadovém kolapsu se mu tak konečně vrací i energie a chuť do života.

Po náročné operaci mozku byl oscarový režisér uveden do umělého spánku. Dlouho se spekulovalo o jeho zdravotním stavu, neboť rodina o něm do médií příliš nemluví.

Minulý týden zdroj TV Nova potvrdil, že se Menzelův zdravotní stav rapidně zlepšil a režisér je již při vědomí. Dnes je situace ještě o něco lepší. "Z anesteziologicko-resuscitačního oddělení ho přesunuli na JIP," potvrdil zdroj.

Není tedy divu, že s lepším zdravotním stavem se Menzelovi zlepšila i nálada. Čas podle zdroje tráví sledováním filmů a dokonce začal rehabilitovat. Naštěstí nedošlo k poškození mozku, takže je pravděpodobné, že se jeho zdravotní stav bude i nadále zlepšovat.

Menzel zkolaboval po svém návratu ze služební cesty na Slovensku. Podle zdrojů přechodil zánět středního ucha a to se na jeho zdraví bohužel podepsalo. Po kolapsu byl převezen do Ústřední vojenské nemocnice, kde byl po náročné operaci uveden do umělého spánku.

Související obsah

Jeho rodina, přátelé, kolegové a fanoušci na herce usilovně myslí a přejí mu brzké uzdravení. Po tak náročném zákroku je však delší pobyt v nemocnici naprosto nevyhnutelný.

kik, TN.cz
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Co byste neměli přehlédnout

TOP 10 ČLÁNKY A VIDEA

Důležité Události

Píše se na Deník.cz