Domácí

Celebrity se chlubí vánočními stromky. Kdo ho má nejhezčí?

Celebrity se chlubí vánočními stromky. Kdo ho má nejhezčí?
Zdroj: Instagram

Už máte nazdobený vánoční stromeček, nebo vám ho přinese Ježíšek až na Štědrý den? Stejně jako vy i celebrity se už daly do strojení a neváhají se svými výtvory pochlubit na sociálních sítích. Podívejte se, jak se jim to letos povedlo.

Hanka Reinders s manželem si letos poprvé užije Vánoce ve třech. Těžko říci, jestli malý Andreas výzdobu ocení, podle nás se však Hance stromek velmi povedl. Pod takovým se budou dárky rozbalovat jedna báseň.

Sporťačka Inna Puhajková zvolila jemnou výzdobu, která k jejímu stylu pěkně ladí. Po stěhování, které letos absolvovala, se jistě těší na poklidné prožití svátků v novém příbytku.

Jak jinak než s humorem pojala vánoční výzdobu Nikol Štíbrová. Letos jim pod stromkem totiž také přibyl jeden dáreček v podobě syna Matyáška a rodinka se marně snažila zvěčnit rodinnou pohodu na fotce. Zatímco tatínek Martin a syn Matyáš jsou u stromečku alespoň vidět, chudák Nikol je tak trochu mázlá. Samozřejmě vše nezapomněla doplnit o vtipný komentář.

Jako reklama na roztomilost působí Dara Rolins s dcerou Laurou. Děvčata začala zdobit stromek už na začátku prosince a měla u toho perfektního pomocníka v podobě jejich roztomilého psíka.

Trochu pech měla Lucie Bílá, které silný vítr strom před domem povalil. Naštěstí na pomoc přispěchal potetovaný svalovec z jejího týmu, který zachránil situaci. Jak k fotce připsala na svém Instagramu, se stromem by si sama totiž asi neporadila.

Stříbrnobílý stromeček si ozdobili manželé Prachařovi. Dcerka Mia jej možná ještě tolik neocení, ale syn Kryšpín rozhodně ano. U Moniky Absolonové stromek přinesl už Mikuláš, syn Tadeáš si ho alespoň stihne pořádně užít.

V akci se nechala vyfotit Eliška Bučková, která kolem stromku běhala s vysavačem. Vánoční úklid se rozhodně nesmí podcenit. Do Vánoc přeci jen zbývá už jenom pár dnů.

Související obsah

Do zlata letos ozdobila stromek Iva Kubelková a i fanoušky potěšila svojí vkusnou výzdobou. "Letos trochu netypicky," přiznala pak Jitka Boho, která se letos vrátila k tradičním skleněným ozdobám.

Ať už vás letošní vánoční výzdoba českých celebrit inspirovala nebo pobavila, nezapomeňte, že nejdůležitější je, že se pod tím vaším sejdete se svými blízkými.

kik, TN.cz
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Důležité Události

Krátká zpráva

Berlusconi nebude kandidovat na italského prezidenta

Kontroverzní politik a bývalý italský premiér Silvio Berlusconi (85) se rozhodl, že nebude kandidovat v italských prezidentských volbách. Měl podporu koalice pravicových stran, ale ta mu nezaručovala úspěch. K tajné volbě se v pondělí sejde přes tisíc poslanců a regionálních delegátů. Za favorita je považován současný premiér Mario Draghi.

Krátká zpráva

Rusko podle Britů plánuje dosadit do čela Ukrajiny "svého" politika

Britské ministerstvo zahraničí zveřejnilo informaci, že ruský prezident Vladimir Putin plánuje spiknutí s cílem dosadit do čela Ukrajiny "svého", tedy prokremelského politika. Velmi neobvyklé je, že uvedlo i jeho jméno. Má jím být Jevgenij Murajev, majitel médií a někdejší poslanec ukrajinského parlamentu, který se již dříve vyslovil pro ruskou anexi Krymu.

Píše se na Deník.cz