Zajímavosti

Horor v nákupních centrech. Jak dlouho trvá vyjet z garáží? VIDEO

Předvánoční nákupní horečka vrcholí a znát je to především v okolí nákupních center. O tom, že v podzemních garážích můžete nyní strávit až desítky minut navíc, se můžete přesvědčit v našem videu!

Do redakce nám v posledních dnech přišla řada podnětů od čtenářů, kteří strávili dlouhé desítky minut uvěznění v podzemních garážích při snaze opustit obchodní centrum po jejich předvánočních nákupech. Někteří uváděli dobu výjezdu z garáží až hodinu a půl!

Jeden z našich čtenářů nám pak zaslal video z kamery svého vozu, které můžete zrychlené shlédnout v úvodu článku. Jemu trval výjezd z prvního podzemního patra garáží obchodního centra na pražském Smíchově rovných dvacet minut. A to na tom nebyl zdaleka nejhůře. Podle informací, které k videosouboru přiložil, bylo video pořízeno ve všední den po třetí hodině odpoledne. Ve večerní špičce či o víkendu jsou čekací doby nejspíše ještě delší.

Související obsah

Taková situace může leckomu způsobit nemalé potíže. Lidé trpící například klaustrofobií, tedy strachem z pobytu v uzavřených prostorách, si tyto dlouhé minuty protrpí, v extrémním případě je může postihnout i záchvat úzkosti či paniky. Dalším nebezpečím může být i zvýšená hladina oxidu uhelnatého z výfukových plynů nastartovaných automobilů. Ovzduší v takových přeplněných garážích není příjemné ani zdraví prospěšné.

TN.cz
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Co byste neměli přehlédnout

Důležité Události

Píše se na Deník.cz