Potápěč

Potápěč objevil v lomu nevídanou věc! O nález už se zajímá policie

Opravdu nečekaný objev si připsal muž, který se před dvěma dny vydal potápět do zatopeného lomu Vápenka u Lahoště na Teplicku. Na dně totiž objevil čtyři volkswageny!

Netradiční "úlovek" si potápěč nenechal pro sebe a obrátil se na muže zákona. A díky tomu, že ponořená auta nafotil, policisté záhy zjistili, že jde s největší pravděpodobností o auta kradená.

"Podle fotografií, které pořídil, se jedná o tři vozidla značky VW Golf a jedno vozidlo VW Passat, podle registračních značek, které jsou na autech, se jedná o kradené vozy," upřesnil policejní mluvčí Daniel Vítek.

Ve čtvrtek ráno začal výlov, na kterém se kromě policistů podílejí i hasiči s těžkou technikou. Ti zároveň nasadili norné stěny, aby se provozní kapaliny z aut nešířily po hladině.

"Podle informací kriminalistů, kteří se nachází na místě, se jedná o vozidla, která byla v uplynulých třech měsících odcizena v Teplicích, Chomutově a Karlových Varech," doplnil Vítek s tím, že po vylovení skončí auta v rukou techniků.


"Během akce policisté s hasiči zažili i úsměvnou chvilku, když hned v prvním vytaženém autě našli živého úhoře. Tento poněkud netradiční a také nečekaný způsob rybolovu se ale vzhledem k vynaloženým nákladům zřejmě neuchytí, úhoř putoval zpět do hlubin," vypráví mluvčí policie.

pez, TN.cz
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

K tématu Potápěč

Důležité Události

Krátká zpráva

Královna Alžběta už zase pracuje

Britská královna Alžběta II. se vrátila ke svým povinnostem. Virtuálně přijala na audienci dva velvyslance. Přes internet hovořila s Gunnem Kimem z Koreje a Markusem Leitnerem ze Švýcarska. Královna by se měla 1. listopadu zúčastnit recepce o změně klimatu. Závěrečné rozhodnutí k její účasti by mělo přijít do víkendu, napsal deník Daily Mirror.

Píše se na Deník.cz