Zahraničí

Londýnem otřásla na Silvestra a Nový rok série čtyř vražd!

Londýnem otřásla na Silvestra a Nový rok série čtyř vražd!
Zdroj: ČTK

Během silvestrovských oslav byli v ulicích Londýna v různých případech ubodáni čtyři lidé. Pátý bojuje o život v nemocnici. Strašlivé útoky se staly v rozmezí necelých sedmi hodin. Ve většině případů šlo o velmi mladé lidi.

Ulicemi Londýna otřásly během silvestrovské noci hned čtyři vraždy. První se podle portálu Sun stala ve West Hamu, kde byl kolem půl osmé ubodán dvacetiletý mladík.

Jen o tři hodiny později vyjížděli policisté k další vraždě, tentokrát šlo o sedmnáctiletého mladíka, kterého někdo ubodal v oblasti Tulse Hill.

Půl hodiny před půlnocí vyjížděli policisté a záchranáři k dalšímu pobodanému mladíkovi (†18), který utrpěl bodná zranění v oblasti Enfield. I přes veškerou snahu a pomoc záchranářů mladík zemřel při cestě do nemocnice.

K dalšímu útoku došlo krátce po půl třetí. V ulici Old Sttreet zemřel na následky bodných zranění další mladík, druhý vážně pobodaný bojuje v kritickém stavu v nemocnici o život.

Související obsah

Podle vyjádření policie spolu jednotlivé vraždy s velkou pravděpodobností nesouvisí. Policie zatím zatkla skupinu pěti lidí ve spojitosti s vraždou v Enfieldu, v ostatních případech zatím vyšetřování úspěch nepřineslo.
 

klma, TN.cz
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Co byste neměli přehlédnout

Důležité Události

Píše se na Deník.cz