Narození

Ženě se narodila krásná dvojčata, každé ale v jiném roce! VIDEO

Ženě se narodila krásná dvojčata, každé ale v jiném roce! VIDEO
Zdroj: Twitter/ Jessica Harrington

Dělí je od sebe pouhých 18 minut, přesto má každé z dvojčat jiný rok narození. Šance, že se něco podobného stane, je velmi mizivá, přesto se rodiče sourozenců z Kalifornie mohou pyšnit tím, že u nich se zdánlivě nemožné podařilo. Zatímco chlapeček se narodil 31. prosince 2017, holčička se na svět dostala 1. ledna 2018.

Dvojčata z Kalifornie narozená na přelomu roku rychle nabírají na popularitě. Na svět přišla s odstupem ani ne dvaceti minut, přesto má každé z miminek jiný rok narození, informuje britský The Independent.

Související obsah

Jako první se narodil chlapeček Joaquin a to pouhé dvě minuty před příchodem Nového roku. S holčičkou ale byly větší problémy. Zasekla se a lékaři tak museli mamince provést císařský řez. Aitana se na svět dostala až 16 minut po půlnoci.

Každý ze sourozenců tak může slavit narozeniny v jiný den. Novopečená maminka Maria Esperanza Flores Rios má radost, že jsou obě miminka v pořádku. Ze šťastných rodičů jsou nyní celebrity, se kterými se nadšeně fotí i zaměstnanci nemocnice. Podle spisovatele Louisa Campbella je šance, že se dvojčata narodí v různých letech, zhruba 1:60 000.

lud, TN.cz
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Co byste neměli přehlédnout

TOP 10 ČLÁNKY A VIDEA

Důležité Události

Píše se na Deník.cz