APLIKACE TN.CZ
Spojené státy americké

Velká tragédie: Chlapec zemřel pod koly auta. Srazila ho matka

Velká tragédie: Chlapec zemřel pod koly auta. Srazila ho matka
Zdroj: facebook

Policii v americkém státě Louisiana přivolali k nehodě, při které zemřelo roční dítě. Velkou tragédii způsobila matka chlapce, která ho přehlédla při couvání auta.

Tralyn Crosbyová si bude zřejmě do konce života vyčítat, že v osudný den sedla za volant. Při couvání autem si na příjezdové cestě nevšimla, že chlapeček Cai vyšel z domu a namířil si to přímo pod kola vozidla.

Vážně zraněné dítě bylo rychle převezeno do místní nemocnice, ale lékaři konstatovali už jen smrt. Policie vůči matce nevznesla obvinění, protože nemají podezření, že by šlo o úmyslné usmrcení. "Jde o hroznou tragédii a vyjadřuji soustrast rodině a nejbližším," citoval Mail Online šerifa Craiga Webrea.

Související obsah

Policie byla na místo přivolána sousedy ženy, které znepokojil "zoufalý řev a pláč" v ulici. Otec byl v době nehody v domě s dalšími dvěma syny. Nikdo si nevšiml, že tří syn matku pronásledovat ven.

Otec chlapce se vyjádřil, že tragédie velmi litují. S rodinou soucítí i cizí lidé, které osud chlapce zasáhl. "Slova nemohou vyjádřit, jak moc lituji tebe, tvého muže a vaše děti," napsala Lily.

ham, TN.cz

Související témata

Co byste neměli přehlédnout

Důležité Události

Sledujte Televizní noviny bez reklam na Oneplay.cz