Zahraničí

Mirka venčila 17 psů. Zmizela beze stopy, zvířata byla v ohrožení!

Mirka venčila 17 psů. Zmizela beze stopy, zvířata byla v ohrožení!
Zdroj: Policie

Pětačtyřicetiletá Slovenka Miroslava Sojáková je od soboty nezvěstná. V zatopené oblasti v lokalitě Devínske jezero spustili záchrannou akci poté, co našli na ostrůvku uprostřed vodní hladiny uvězněnou skupinu 17 psů.

Slovenská policie žádá veřejnost o pomoc při pátrání po pohřešované Miroslavě Sojákové. "Jmenovaná byla dne 5.1.2018 naposledy viděna v Bratislavě v době kolem 17:30," řekla policejní mluvčí Lucie Mihalíková. O tři hodiny později ještě poslala smsku, od té doby o ní nikdo neslyšel.


Policie v místě našla i zaparkované osobní motorové vozidlo. Není však jasné, jestli patří Mirce. "Na místo se ihned dostavily hlídky policie, které kromě psů v okolí místa oznámení našly i zaparkované osobní motorové vozidlo a osobní věci neznámé osoby," popsala mluvčí policie.

Související obsah

Policisté našli i mobil Miroslavy, ale vypnutý. Psy z místa odvezli záchranáři, postupně si je vyzvedávají jejich majitelé. Miroslava Sojáková je vysoká 174 centimetrů, má štíhlou postavu, prošedivělé vlasy po ramena a šedo-zelené oči. V době zmizení na sobě měla šedé kalhoty, šedý svetr a zelenou prošívanou vestu.

 


"Jakékoliv informace, které by mohly vést k vypátrání pohřešované osoby, nám oznamte na telefonním čísle 09610/31805 nebo bezplatném čísle policie 158, případně osobně na kterémkoliv policejním oddělení," dodala Mihalíková.

ham, TN.cz
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Co byste neměli přehlédnout

Důležité Události

Píše se na Deník.cz