Důchodci

Mladík našel Pavla (†89) mrtvého. "Měl potrhanou tvář," popsal!

Mladík našel Pavla (†89) mrtvého. "Měl potrhanou tvář," popsal!
Zdroj: TV Markíza

Příběh dědečka, kterého na Silvestra vyděsily petardy a zmizel, sledovalo celé Slovensko. Příběh ale neměl šťastný konec. Pavla našli o týden později mrtvého nedaleko nádraží. Nálezci teď popsali, jak děsivý to byl pohled.

Pátrání po sympatickém dědečkovi z Rovinky nedaleko Bratislavy trvalo přesně týden. Podle rodiny 89letého Pavla Štefánika o silvestrovské noci vyděsily petardy a ohňostroje. Dezorientovaný utekl z domu.

Podle portálu bratislavskenoviny.sk nastoupil stařeček do vlaku, který ho odvezl do Dunajské Stredy. Tam si svou chybu uvědomil a nasedl do vlaku, který jel zpět. Vystoupil v nedalekých Podunajských Biskupicích a podél kolejí se vydal do Rovinky.

Domů už ale nedošel. O týden později ho asi 500 metrů od nádraží našli dva mladíci. Jeden z nich se o tom rozhodl pro portál pluska.sk promluvit. "Šel jsem s kamarádem k biskupické vodárně. Procházeli jsme se, když jsme uviděli nehybné tělo. Nejdřív jsme mysleli, že spí, ale když jsme na něj křičeli, ani se nepohnul," uvedl Vlado.

Související obsah

Když přišli blíž, naskytl se jim děsivý pohled. "Všiml jsem si, že měl potrhanou tvář. Nejspíš nějakým zvířetem. Vypadalo to příšerně! Až mi z toho bylo zle. I přesto jsem zavolal policii, se kterou přijela i jeho rodina," dodal.

Stařečkovi už se nedalo pomoci. Policie zahájila trestní stíhání ve věci usmrcení, zřejmě ho ale odloží.

epa, TN.cz
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Důležité Události

Píše se na Deník.cz