APLIKACE TN.CZ
Poplach

Poplach v Praze! Stovky dětí ze školy evakuovali kvůli bombě

Poplach v Praze! Stovky dětí ze školy evakuovali kvůli bombě
Zdroj: TN.cz/Jakub Deml

Stovky studentů musely ve středu urychleně opustit budovu střední odborné školy v Praze. Na místě teď zasahují policejní jednotky, které dostaly hlášení o bombě v areálu.

"Hlášení jsme dostali po dvanácté hodině," potvrdil informaci TN.cz policejní mluvčí Jan Rybanský. V budově střední odborné školy v Novomeského ulici se měl skrývat nástražný výbušný systém.

Související obsah

Stovky dětí musely budovu okamžitě opustit. "Je tam osm policejních aut i psi," popsali situaci na místě svědci. Škola se odmítla k zásahu policie a samotnému incidentu jakkoli vyjadřovat. "Nebudu dávat žádné informace," sdělil pouze zástupce ředitele školy Jiří Hrouda.

Policisté budovu pročesávali necelé dvě hodiny. "Zásah jsme ukončili ve 13:51 s negativním výsledkem," dodal mluvčí.

lud, TN.cz

Související témata

Co byste neměli přehlédnout

Důležité Události

Sledujte Televizní noviny bez reklam na Oneplay.cz