Kamion

V kamionu jako doma v obýváku. Firma láká na luxusní kabiny

V kamionu jako doma v obýváku. Firma láká na luxusní kabiny
Zdroj: facebook.com

O řidičích kamionů se říká, že vlastně tráví celý život na kolech. Společnost Bolt Custom Trucks tak začala vyrábět luxusně vybavené tahače, které mají život na silnici zpříjemnit.

Americká firma zavádí luxusní variantu kamionů, které mají plně vybavené ubytování. Společnosti totiž požadují čím dál tím více řidičů a snaží se je nalákat na nové zaměstnanecké benefity. Pohodlná výbava by mohla být jedním z nich.

V kabině nechybí moderní kuchyně, koupelna a postel. Řidiči mají k dispozici i satelit pro zpříjemnění volných chvil a povinných přestávek. Pokud budou chtít majitelé firem tento luxus podřízeným dopřát, musí za něj také zaplatit. Postel se dá vyklopit nahoru, na její místo se naopak sklopí stůl.


 

Cena za tahač se pohybuje okolo 240 tisíc dolarů. Pro firmy ale není motivací ke koupi pouze pohodlí jejich řidičů. Podobná výbava má značné benefity i pro ně.

Zaměstnanci totiž vydrží na cestě déle a mohou se přemisťovat mnohem rychleji. První firmy v Americe už začaly kamiony kupovat. "Je to dobrá investice, pokud budou řidiči spokojenější," řekl jeden z kupujících.

ham, TN.cz
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Důležité Události

Píše se na Deník.cz