Bratislava

Muže a ženu našli s prostřelenou hlavou, zemřeli před očima dítěte!

Celkem dva mrtvé si vyžádala pondělní střelba v bratislavské čtvrti Petržalka. Tělo ženy (24) a o tři roky staršího muže našli lidé na chodbě panelového domu, vedle dvojice leželo na zemi půlroční dítě.

Muž i žena měli prostřelenou hlavu, jejich bezvládná těla ležela na chodbě v blízkosti výtahu. "Oznámení o střelbě v jednom z obytných domů na Rovniankové ulici v mětské části Bratislava - Petržalka jsme přijali v odpoledních hodinách (krátce po 14:45)," oznámila slovenská policie.

Na místo okamžitě vyrazily nejen policejní hlídky, ale i jednotky záchranářů. Žena zraněním podlehla na místě, muži lékaři poskytli první pomoc, i přes jejich snahu ale bohužel také zemřel.

Související obsah

Kromě zastřelené dvojice našli vyšetřovatelé na místě i půlroční dítě. Miminko leželo vedle bezvládných těl. Holčičku záchranáři prohlédli, měla by být v pořádku. Měly by se o ni postarat sociální pracovnice.

Případ si na místě převzali kriminalisté. Podle informací portálu tvnoviny.sk jde o vraždu a sebevraždu. Muž měl nejprve zastřelit ženu a pak otočit zbraň i proti sobě.

lud, TN.cz
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Co byste neměli přehlédnout

TOP 10 ČLÁNKY A VIDEA

Důležité Události

Píše se na Deník.cz