Přátelé

Seriál Přátelé na filmovém plátně? Nový trailer hitem internetu!

Fanoušci seriálu Přátelé už dlouhá léta marně sní o jeho filmovém zpracování. Na pokračování kultovního seriálu se však herci neshodnou. Skalní příznivci si tak vypomohli sami a k vysněnému filmu vytvořili vlastní upoutávku.

Americký Netflix od začátku nového roku zařadil do svojí nabídky všechny staré díly slavného seriálu. To u fanoušků vyvolalo nový zájem o filmové zpracování Přátel, o kterém se v minulosti už mnohokrát diskutovalo.


Dychtiví fanoušci tak nelenili a vytvořili vlastní trailer. Upoutávka na vysněný film je složená ze sestříhaných záběrů z filmů a seriálů, ve kterých se hlavní protagonisté Přátel objevili.

Související obsah


Z Phoebe se stala doktorka, Rachel pracuje jako terapeutka a právě čeká dítě. A jak dopadli ostatní? Podívejte se, ve tříminutovém videu se dostalo na všechny.


Za necelé dva týdny si trailer pustilo na Youtube téměř 6 milionů diváků.

jva, TN.cz
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Důležité Události

Krátká zpráva

Za poslední rok zahynuli ve službě dva agenti CIA

Za poslední rok zahynuli ve službě dva důstojníci americké zpravodajské služby CIA. Na pamětní zeď v sídle agentury v Langley ve Virginii přibyly při každoročním ceremoniálu na jejich počest dvě hvězdy. Pracovali v utajení, jejich jména i okolnosti úmrtí jsou tajné. O rok dříve přišli při plnění úkolů o život čtyři příslušníci CIA.

Krátká zpráva

Zřícená budova pohřbila v Íránu šest lidí, desítky jsou ještě v troskách

Šest lidí zahynulo při zřícení nedostavěné budovy v nejrušnější ulici v íránském městě Abadan. Záchranáři vyprostili z trosek desetipatrového domu 34 živých, desítky lidí pohřešují. Spodní patra domu byla před několika dny zprovozněna, zatímco horní část ještě dostavovali. Policie zatkla majitele objektu i šéfa stavební firmy.

Píše se na Deník.cz