Zahraničí

Své milence fotí aparátem ve vagině. Podívejte se na výsledek

Své milence fotí aparátem ve vagině. Podívejte se na výsledek
Zdroj: Danielle Lessnau

Jednatřicetiletá fotografka Dani Lessnauová z New Yorku se kvůli chronickému onemocnění nemohla věnovat své profesi. Aby se vypořádala s touto ránou, zvolila si unikátní formu terapie. Začala své milence fotografovat aparátem umístěným ve vagině.

Kvůi své nemoci musela opustit studia a aby si zachovala zdravý rozum, začala se věnovat józe a meditaci. Jenže touha po focení byla stále silnější.

Nechala se tedy inspirovat jinou umělkyní, která nafotila sérii fotek s názvem Tváří v tvář tak, že si minikameru umístila do úst. Dani si však kameru umístila o něco níž, a sice do vlastní vaginy.

Lessnauová si tento způsob zvolila, protože se chtěla cítit víc sebevědomá. Pro magazín Bust popsala, že použila celkem osm kamer, které vložila do obalů na filmy a následně do své vaginy.

"Umístím aparát do vaginy a snažím se držet pokud možno co nejvíc v klidu, potom odlepím pásku tak, aby došlo k expozici. Podle množství světla v místnosti ji nechám odlepenou až dvě minuty, pak opět zalepím a vyjmu aparát z vaginy,“ uvedla pro Bust Magazín.

Související obsah

Výsledné fotografie následně neupravuje a ani s filmem nezachází zvlášť šetrně. Od svých milenců má k fotografování samozřejmě povolení. Většina hned souhlasí.

kik, TN.cz
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Co byste neměli přehlédnout

Důležité Události

Píše se na Deník.cz