Spojené státy americké

Muž boural s autem plným peněz! Dolary na silnici zastavily dopravu

Kuriózní nehoda zablokovala dálnici v americkém Illinois. V úterý dopoledne zde havarovalo osobní auto, ze kterého po nárazu začaly vylétávat bankovky. Auto bylo plné peněz z výherních automatů. Jak je na videu vidět, nebylo jich málo.

Tři kilometry od amerického městečka Mahomet boural muž, který jel nepřiměřenou rychlostí. Podle zahraničních médií měl naspěch. Zřejmě kvůli tomu, že byl jeho Ford Escape narvaný penězi. V rychlosti ale řízení nezvládl a naboural do jiného auta. O nehodě napsal deník News Gazette

Oba řidiči vyvázli jen s lehkým zraněním. Z auta ale vylétly dolarové bankovky a kuriózní nehoda byla na světě. Policisté museli dálnici uzavřít a tvořily se dlouhé kolony. Dalo jim zabrat, než se peníze podařilo uklidit. Sesbírání z mokré silnice jim zabralo více než hodinu. Všechny bankovky se nepodařilo zachránit, není ale jasné, kolik jich bylo zničeno a kolik se jich ztratilo.

Související obsah

Nehoda měla dopad i na třetího řidiče, který k nehodě přijel a hned se snažil vyhnout policii. Při pokusu o odjetí ale skončil v příkopu. Vyšlo najevo, že má zabavený řidičák a ani neplatí povinné ručení.

ham, TN.cz
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Co byste neměli přehlédnout

TOP 10 ČLÁNKY A VIDEA

Důležité Události

Píše se na Deník.cz