APLIKACE TN.CZ
Smrt

Smrt mladíka u Loun objasněna! Z brutální vraždy obvinili dva lidi

Policisté objasnili vraždu mladého muže, jehož tělo ve čtvrtek našli na poli u obce Bítozeves nedaleko Loun. Dopadli dva podezřelé, které už obvinili a navrhnou je poslat do vazby.

Tělo mrtvého muže našla policie ve čtvrtek. Bližší informace s ohledem na probíhající vyšetřování nechtěla sdělit, teď však přišla se zásadní zprávou. "Kriminalisté zadrželi a ze zvlášť závažného zločinu vraždy obvinili dvě osoby. Bude podán návrh na uvalení vazby," sdělila mluvčí policie Šárka Poláčková.

Tělo mladého (údajně devatenáctiletého) muže našel myslivec. Mladík nebydlel v Bítozevsi, podle informací Televize Nova po něm bylo několik dní před nálezem těla vyhlášeno pátrání. Kdy, kde a především proč se vražda stala, ale nechce policie i přes dopadení podezřelých zatím komentovat. "Více informací k případu bude k dispozici během pondělka," dodala mluvčí.

Související obsah

Případ připomíná to, co teď řeší policisté v sousedním Karlovarském kraji. V polorozpadlém stavení u Kyselky se v noci na čtvrtek našlo tělo jednadvacetiletého mladíka. Unést z téměř 200 kilometrů vzdáleného domova u Mladé Boleslavi a pak zavraždit ho měl muž, kterého v pátek soud poslal do vazby.

Ondřej Špalek/ lud, TN.cz

Související témata

Co byste neměli přehlédnout

Důležité Události

Sledujte Televizní noviny bez reklam na Oneplay.cz