Sebevražda

Manželka policisty se zastřelila! Svědkyně popsala hrůzné detaily

Slovenskem otřásla sebevražda ženy košického policisty. Měla se zastřelit v meziposchodí manželovou služební zbraní. Sousedé tragédii stále nedokážou pochopit, šlo podle nich o slušnou rodinu a mezi manžely nebyly žádné viditelné rozepře.

Obyvatelé košického sídliště KVP promluvili o noci, která byla osudnou pro 40letou právničku Annu. Manželku šéfa místní protizločinecké jednotky NAKA našla šokovaná sousedka v pátek ráno, velkou ránu ale údajně lidé slyšeli už před půlnocí.

"Šla jsem ven se psem, bylo něco po páté ráno. Když jsem čekala na výtah, všimla jsem si něčeho divného na meziposchodí mezi 3. a 4. patrem. Hodně jsem se lekla a vrátila se schovat do bytu. Potom jsem ale znovu vyšla na chodbu a zjistila, že jde o tělo bezvládné ženy," popsala svědkyně nález pro portál cas.sk.

Žena okamžitě zavolala policii, Anně už se ale nedalo pomoci. "Seděla opřená o stěnu, trochu nakloněná dolů ke schodům. V pravé ruce měla pistoli. Když dorazila hlídka, ptali se mě, jestli ji znám. Řekla jsem, že se podobá sousedce, potom jsem musela pryč, protože jsem toho měla dost," svěřila se svědkyně.

Manžel zastřelené ženy Jaroslav v pátek odvezl dvě nezletilé děti, které spolu měli, ze sídliště, poté se ale vrátil. K úmrtí družky se vyjadřovat nechtěl. "Zeptejte se sousedů," prohlásil úsečně ke slovenským novinářům.

Související obsah

Všichni obyvatelé bytovky se shodli, že šlo o slušnou rodinu. Nikdy z jejich bytu neslyšeli žádný křik, ani nepozorovali neshody mezi manžely. Zatím není jasné, kde manžel i děti v době neštěstí byli.

Případem už se zabývá inspekce ministerstva vnitra, Anna se totiž zřejmě zastřelila služební zbraní svého muže. "Nic nenasvědčuje tomu, že by se na místě stala vražda. Policisté při obhlídce navíc našli dopis na rozloučenou," vyvrátila spekulace některých médií mluvčí ministerstva Andrea Dobiášová.

epa, TN.cz
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Co byste neměli přehlédnout

TOP 10 ČLÁNKY A VIDEA

Důležité Události

Píše se na Deník.cz