Svatba

Místo gratulací si Petra vysloužila kritiku! Fotky ze svatby zmizely

Místo gratulací si Petra vysloužila kritiku! Fotky ze svatby zmizely
Zdroj: facebook

Playmate Petra Palusková, kterou diváci znají z Robinsonova ostrova, čekala asi jiné ohlasy, když se pochlubila svatební fotkou. Místo gratulací jí ale lidé v komentářích vyčítají, že neumí ani základy angličtiny - přitom se měla vdávat v Austrálii.

Petra se v minulosti účastnila už několika reality show. České diváky zaujala v první řadě soutěže Robinsonův ostrov, ty slovenské v reality show Farma. Zdá se, že větším dobrodružstvím je pro ni ale pobyt v Austrálii, kde se měla vdát.

Krásná blondýnka se v prosinci na facebooku pochlubila, že je zasnoubená. Na instagramu pak začátkem února sdílela fotku ve svatebních šatech, manžela ale stále neukázala. Naopak odhalila, že angličtinu, která je pro život v Austrálii nezbytná, příliš nezvládá.

Související obsah

Namísto gratulací tak pod jejími příspěvky na sociální síti začaly přibývat kritické komentáře. K jedné fotce totiž Petra připojila hashtag #austria, což znamená Rakousko, namísto správného #australia. Z "girl" zase udělala "gril" a ze slova "everything" vzniklo "ewerithing".

Petra ale zjevně kritiku neunesla a vymazala všechny příspěvky, které se její australské svatby týkaly. Kdoví, jestli to třeba neznamená, že se žádný obřad nikdy nekonal, nebo jen nechtěla provokovat škarohlídy.

epa, TN.cz
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Co byste neměli přehlédnout

TOP 10 ČLÁNKY A VIDEA

Důležité Události

Píše se na Deník.cz