Domácí

Dva dělníky zavalila zemina ve výkopu, jednoho odvezl vrtulník

Dva dělníci na Mělnicku v obci Mšeno byli zavaleni při výkopových pracech kolem úterního poledne. Jejich kolegové se je snažili vyprostit holýma rukama. Pro jednoho z nich musel přiletět vrtulník.

"Jednoho to zavalilo do půl těla druhého do třičtvrtě. Asi pět mužů se je snažilo vyhrabat rukama i lopatami, hlavně jsme je chtěli dostat ven," uvedl jeden z dělníků, který celý incident viděl. Oba dělníky se naštěstí mužům podařilo vyprostit.

"Když záchranáři dorazili na místo, oba muži byli při vědomí. Jeden krvácel z úst a měl zhmožděný hrudník a páteř. Přítomný lékař měl podezření na otřes mozku. Pro muže přiletěl vrtulník, který ho přepravil do pražské střešovické nemocnice," uvedla mluvčí středočeských záchranářů Petra Effenbergerová.

Související obsah

Druhý zraněný muž na tom byl o něco lépe a záchranáři mu na místě ošetřili poranění na horních končetinách. "Druhý zraněný byl poté převezen do mělnické nemocnice," doplnila mluvčí. 

kik, TN.cz
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

K tématu Domácí

Důležité Události

Krátká zpráva

Chlapec v Nizozemsku vyhrál soud, může se očkovat proti covidu

Dvanáctiletý chlapec se v Nizozemsku obrátil na soud, protože mu otec zakázal očkování proti covidu-19. Kluk o vakcínu moc stál, aby se mohl vídat s nemocnou babičkou a neohrozil ji. V zemi je možné očkování od 12 let se souhlasem obou rodičů. Soudce se přiklonil na stranu chlapce, jehož rodiče jsou rozvedení.

Píše se na Deník.cz