Obří jackpot

Ostrov, batmobil či stíhačka. To vše se dá koupit za obří jackpot!

Ostrov, batmobil či stíhačka. To vše se dá koupit za obří jackpot!
Zdroj: TN.cz/ Thinkstockphotos.com

Každý asi někdy uvažoval o tom, co by si koupil, pokud by vyhrál jackpot v loterii. Nové auto, dům či snad plavbu kolem světa? To nic není - za obří Eurojackpot, o který se bude již v pátek hrát, se toho dá pořídit mnohonásobně víc.

Ve hře jsou totiž bezmála dvě a půl miliardy korun. A to už je suma, za kterou se dá koupit ledacos - klidně i plně vybavená stíhačka (pokud seženete povolení) nebo cesta do vesmíru (i když ne až na Měsíc).

Pokud se považujete za samaritány a rádi pomáháte ostatním, za případnou výhru můžete koupit třeba přes miliardu a půl rohlíků a nasytit Indii s Indonésií dohromady.

A pokud nechcete pomáhat až na druhém konci světa, můžete za dvě miliardy koupit tolik toaletního papíru, že pokryje roční spotřebu celé České republiky. Nebo nakoupit skoro 100 milionů porcí jídla po 25 korunách a nasytit svět.

Pokud naopak chcete výhru věnovat jen sobě a utopit se v luxusu, samozřejmě také můžete. Za půlku sumy, která bude v pátek ve hře, si můžete koupit řecký ostrov Atokos, který leží jen pár kilometrů od známých Lefkád.

Související obsah

A za druhou půlku Eurojackpotu si můžete koupit třeba gotický hrad v severní Itálii, který má 30 ložnic, 47 koupelen a v okolí dost jiných budov, aby se v nich ubytovalo dalších 300 lidí.

Za polovinu jackpotu se dá pořídit již zmíněná stíhačka gripen s kompletní výzbrojí. Pokud jste fandové komiksů a chtěli byste jezdit do práce jako Batman, stačí vám "mrzkých" 10 milionů na batmobil a pak už si nikdy nemusíte dělat starosti s tím, že by vaše auto mezi ostatními zapadlo.

pez, TN.cz
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Co byste neměli přehlédnout

Důležité Události

Píše se na Deník.cz