Boxer

Dcera "boxera" Slezáka promluvila o smrti táty! Řekla, proč zemřel

Dcera "boxera" Slezáka promluvila o smrti táty! Řekla, proč zemřel
Zdroj: tn.cz/ facebook

Rodina Karla Slezáka (73), který se "proslavil" napadením novináře při oslavách vítězství Miloše Zemana, promluvila o jeho smrti. Příbuzní sdělili, že Slezák zemřel kvůli protržení aorty. Podle nich špatně zvládal nápor posledních dnů.

"Prosíme tímto veřejnost i tisk, aby respektovaly naše soukromí a daly nám potřebný čas vyrovnat se s naší tragickou ztrátou člověka, za jehož čestností a poctivostí budeme vždy stát. Karel nás opustil v úterý 7. února, následkem disekce aorty, v důsledku náporu posledních dnů, které pro něj nebyly zrovna příznivé," stojí v prohlášení, které TN.cz zaslala dcera Barbara.

Disekce aorty je velmi nebezpečný stav, při kterém dochází k natržení stěny aorty zevnitř. Krev se pak rychle hromadí, úmrtnost je velmi vysoká. Disekce často souvisí s vyšším krevním tlakem. Vzácněji může být příčinou vaskulitida (zánětlivé postižení cév).

Záběry zveřejněné po vítězství Miloše Zemana obletěly celé Česko před čtrnácti dny. Zemanův podporovatel ve štábu Milan Rokytka (KSČM) ležel bezvládně na pódiu, zatímco jeho kamarád Karel Slezák bránil novinářům, aby natáčeli. A to doslova vlastním tělem.

Incident dokonce začala vyšetřovat policie, Karel Slezák už se ale konečného verdiktu nedočká. "Naposledy mi volal z automobilu," tvrdil později Rokytka. Jeho prohlášení najdete i ZDE.

Připomeňte si incident ze štábu Miloše Zemana:


 

lud, TN.cz
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Co byste neměli přehlédnout

Důležité Události

Píše se na Deník.cz