Nehoda

Smutné okolnosti tragické nehody! Obětí je krásná modelka Nikol (26)

Smutné okolnosti tragické nehody! Obětí je krásná modelka Nikol (26)
Zdroj: facebook

Obětí vážné dopravní nehody, která se stala v noci na neděli v Nučicích u Prahy, je krásná fitness modelka Nikol (26). Mladá žena zemřela po nárazu do sloupu, seděla na místě spolujezdce.

O případu jsme vás informovali ZDE. Nehoda se stala zhruba dvě hodiny po půlnoci v okrese Praha-západ. Tmavý vůz ve vysoké rychlosti narazil do sloupu, předek auta zdemoloval. Řidiče se podařilo zachránit, jeho mladá spolujezdkyně ale zemřela. Smrt mohly zapříčinit hranoly v zadním prostoru automobilu, které po nárazu pokračovaly vpřed. Příčiny nehody policie ještě šetří.

Jak informuje portál Blesk.cz, obětí byla fitness modelka Nikol J. (26), která se účastnila nejrůznějších fitness závodů a miss bikini fitness. Internet už zaplavují dojemné vzkazy známých a kamarádů.

"V našich srdcích navždy zůstává krásné jméno - Nikol J. Plačme přátelé, protože géniové odcházejí a ona byla geniální, byla pěkná, milá přátelská, byla prostě svá. To byla naše Niky," vzpomíná Milan. "Jsi navždy v mém srdíčku," přidává se Martin.

Související obsah

Silnice byla kvůli nehodě asi dvě hodiny uzavřená. Muže hasiči vyprostili živého a předali ho do péče záchranářů, žena na místě zemřela. I její zaklíněné tělo hasiči dlouho vyprošťovali.

lud, TN.cz
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Co byste neměli přehlédnout

TOP 10 ČLÁNKY A VIDEA

Důležité Události

Píše se na Deník.cz