Lupič

Lupič vláčel dívku za vlasy a kopl ji do hlavy. Poznáváte ho? VIDEO

Lupič vláčel dívku za vlasy a kopl ji do hlavy. Poznáváte ho? VIDEO
Zdroj: Policie ČR

Kriminalisté už více než měsíc pátrají po lupiči, který v Ostravě napadl dívku. Usiloval o její kabelku, neváhal přitom použít násilí. Dívku nejprve povalil na zem a kopl do hlavy, pak ji za vlasy táhl po zemi. Celý čin natočila kamera.

Záběry z kamery, které brutální napadení ze 7. ledna zachycují, ostravští policisté zveřejnili v úterý. "Přijmeme jakékoliv informace k osobě na záznamu, fakta lze sdělit na lince 158. Za pomoc děkujeme," vyzvali veřejnost.

Útok na dívku byl totiž velmi agresivní. "Muž se měl s obětí o kabelku přetahovat, násilí bylo tak značné, že při zápasu dívku povalil na zem a oběť kopl do hlavy. Násilí gradovalo taháním za vlasy…Dívka kabelku bránila, pevně zavazadlo držela, volala o pomoc. Nato se dal muž na útěk bez 'kořisti'," vysvětlila policejní mluvčí Gabriela Holčáková.

Související obsah

Mladou ženu ošetřil lékař. "K objasnění okolností události jsme zahájili úkony trestního řízení pro zvlášť závažný zločin loupeže. Pachateli hrozí trest odnětí svobody až na deset let," dodala mluvčí.

lud, TN.cz
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Co byste neměli přehlédnout

TOP 10 ČLÁNKY A VIDEA

Důležité Události

Píše se na Deník.cz