Nehoda

Svědkyně o smrťáku u Českého Brodu: "Řidička za to nemohla!"

Svědkyně o smrťáku u Českého Brodu: "Řidička za to nemohla!"
Zdroj: HZS ČR

Řidička v úterý večer srazila u Českého Brodu manželský pár. Muž byl na místě mrtvý, žena bojovala o život, ale krátce po nehodě zemřela. Svědkyně popsala celou tragickou událost.

"Zážitek asi na celý život, vidět jak někoho srazí auto," svěřila se svědkyně prostřednictvím Facebooku a sdílela fotografii, kterou pořídila z okna vlastního auta. "Frajer na místě mrtev, jeho paní otevřená fraktura lebeční kosti, do příjezdu sanitky při vědomí, ale záchranáři po chvilce museli resuscitovat," popsala hrůzu, které byla svědkem.

"Lidský život je tak křehký, přitom stačilo, kdyby ty lidi byli vidět na silnici. Neosvětlení, žádné reflexní prvky, nic," dodala žena. Podle místních lidí je však přebíhání silnice v místě tragédie běžné.

"Velice často na tomhle místě přechází lidé v tmavém oblečení, kteří jsou bohužel kolikrát vidět na poslední chvilku. Smutné. Každý by měl myslet na své zdraví a opravdu mít reflexní prvky," popsala jedna z mnoha diskutujících. Více čtěte zde.

Související obsah

"Řidička, co je srazila, má doživotí psychické trauma, zhroutila se na místě nehody. Mně stačilo u toho být a jsem v šoku," řekla svědkyně. "K nehodě byli povoláni dva členové týmu posttraumatické péče. Hasiči poskytli psychickou pomoc řidičce osobního automobilu, osvětlili místo zásahu a spolupracovali s Policií ČR při vyšetřování a následném zprůjezdnění vozovky," uvedl mluvčí hasičů Jaroslav Gabriel.

Podle svědkyně neměla třiašedesátiletážena žena šanci tragédii zabránit: "Ta řidička za to nemohla. Ty lidi nebyli vůbec vidět." Policie se zatím k příčině nehody nevyjádřila, ale podle mluvčí vyšetřovatelé na případu intenzivně pracují.

ham, TN.cz
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Co byste neměli přehlédnout

TOP 10 ČLÁNKY A VIDEA

Důležité Události

Píše se na Deník.cz