Robinsonův ostrov

Robinsoni z první řady nešetřili kritikou: Takhle se všem vysmáli!

Robinsoni z první řady nešetřili kritikou: Takhle se všem vysmáli!
Zdroj: TV Nova

Středeční díl Robinsonova ostrova byl napínavý až do konce. O prvním vyřazeném na kmenové radě rozhodl poslední hlas, na ostrov se ale okamžitě vrátil Petr. Co na taktiku soutěžících říkají účastníci první řady?

V posledním díle druhé řady Robinsonova ostrova mohli diváci sledovat nekonečné intriky před první kmenovou radou týmu Kalinga. Volba nakonec padla na Jendu, hlasování ale bylo opravdu vyrovnané - Nikol dostala jen o jeden hlas méně.

Druhý kmen zase řešil taktiku pro příští soutěž o imunitu. Mirek přišel s nápadem, že by mohli stanovit určitého "poradce", který zhodnotí, jak dál postupovat. Svalnatý policista tak začal nabourávat pozici Dominika jako vůdce Manobo.

"Mirek a Dominik mají přednášku o tom, kdo je vůdce," poznamenal v pořadu Jak to vidí Robinsoni moderátor Ondra Novotný. A do soutěžících si rýpli i přizvaní účastníci první řady. "Kámo, to je ale největší výhra, mít dva vůdce v kmeni," žertoval Míla. "Tady zase někdo nepochopil hru," smál se Martin.

Související obsah

Moderátor Ondra zase poukázal na podobnost Martina s jednou z letošních účastnic. Na koho narážel a proč? Pusťte si celý pořad Jak to vidí Robinsoni!


Neviděli jste poslední díl Robinsonova ostrova? Můžete ho zhlédnout na NovaPlus! Všechny epizody najdete na VOYO.

epa, TN.cz

Co byste neměli přehlédnout

TOP ČLÁNKY A VIDEA

Důležité Události

Píše se na Deník.cz

Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz