Zahraničí

Silvie zhubla o 88 kilo! Manžela si neudržela, ale ulovila kolouška!

Silvie zhubla o 88 kilo! Manžela si neudržela, ale ulovila kolouška!
Zdroj: TV Markíza

Silvie ze Slovenska neuvěřitelně změnila svůj vzhled díky účasti v pořadu Extrémní proměny. Se 172 kilogramy měla těžký život a rozpadlo se jí manželství. Zvládla však zhubnout 88 kilogramů. Velká změna ovlivnila i její milostný život. Po účasti v pořadu si našla mladého milence.

"Nenávidím se," řekla Silvie před svou radikální proměnou. Kvůli své nadváze měla velké problémy – nemohla ani pořádně chodit a rozpadalo se jí manželství. Bála se i sednout ve vaně, protože by pak měla problém se znovu postavit na nohy.

Její manžel jí tehdy doprovodil na casting televizního pořadu TV Markíza Extrémní proměny. Věděla, že má před sebou dlouhou cestu, ale touha po změně a dítěti byla silnější. Manžel Silvii ale krátce poté opustil a během natáčení pořadu musela řešit rozvod. Navíc zjistila, že si hned našel milenku.

Dřela na sobě dlouhých 365 dní, ale výsledek stojí za to. Podařilo se jí zhubnout 88 kilo a od publika si při závěrečném galavečeru vysloužila velký potlesk. Po ukončení natáčení měla velké plány, na kterých pracuje – chce se stát trenérkou a výživovou poradkyní.

Zhubla a život se jí změnil. Dlouho se ani nemusela trápit z toho, že se jí rozpadlo manželství. Od ledna se totiž objevuje po boku mladšího muže, který jejich vztah potvrdil na sociálních sítích. Silvie tvoří pár s devětadvacetiletým Richardem, který i sdílel společnou fotku.

Podívejte se na reportáž:

ham, TN.cz
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Co byste neměli přehlédnout

TOP 10 ČLÁNKY A VIDEA

Důležité Události

Píše se na Deník.cz