Vražda

Dvojice měla ubodat manžele, jsou ve vazbě. Žena pár znala!

Dvojice, zadržená v Rumunsku za vraždu manželů na jihu Čech, už je ve vazbě. Podle vyšetřovatelů obviněná žena zavražděný pár znala, motiv ale policie zatím nezveřejnila.

Kriminalisté pokročili ve vyšetřování dvojnásobné vraždy manželů na Písecku. Ze zvlášť závažného zločinu vraždy obvinili 33letého muže a 29letou ženu ze Slovenska, které ve spolupráci s tamní policií dopadli na útěku v Rumunsku.

Soud poslal zadrženou dvojici do vazby. "Kriminalisté z dosavadního šetření případu zjistili, že obviněná měla v uplynulých letech na zavražděný manželský pár určitou vazbu," informovala policejní mluvčí Lenka Krausová.

Informace k případu plánují jihočeští policisté zveřejňovat postupně, k motivu se prý zatím nemohou vyjádřit. Stejně tak odmítli blíže komentovat, o jakou "vazbu" ze strany obviněné ženy na manželský pár šlo.

Související obsah

Zavražděné manžele našel 8. ledna v mobilním domku nedaleko Záhoří na Písecku jejich syn. Podle kriminalistů zemřeli během víkendu, v domku pak leželi den nebo dva. Podezřelí pak uprchli do Rumunska, kde je policie vypátrala. 12. února vyzvedli policisté dvojici na pražském letišti a ihned ji zadrželi.


Podívejte se na reportáž TV Nova o případu:

epa, TN.cz
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Co byste neměli přehlédnout

Důležité Události

Píše se na Deník.cz