Pátrání

Schizofrenička utekla z léčebny v Praze! Může být nebezpečná okolí

Schizofrenička utekla z léčebny v Praze! Může být nebezpečná okolí
Zdroj: Policie ČR / TN.cz

Pražští policisté vyhlásili pátrání po čtyřiačtyřicetileté ženě z Teplicka, která v pátek odešla z léčebny v Bohnicích. Pohřešovaná Vladimíra Tilzová byla v léčebně kvůli schizofrenii a agresivní psychóze. Policisté varují, že může být nebezpečná sobě i okolí.

Žena odešla krátce před půl čtvrtou ze společné vycházky pacientů psychiatrické léčebny v pražských Bohnicích a odešla neznámo kam.

"Hledaná žena podle všeho trpí schizofrenií a agresivní psychózou, vzhledem k tomu může být nebezpečná sobě nebo svému okolí. V psychiatrické léčebně byla žena hospitalizována kvůli sebevražedným tendencím," uvedla mluvčí pražských policistů Andrea Zoulová.

Související obsah

Vladimíra měří zhruba 158 až 160 centimetrů. Je obézní postavy, má dlouhé plavé vlasy obarvené na bond a hnědé oči. Na sobě měla pravděpodobně modré džíny a červenou bundu.

"Policie naléhavě žádá veřejnost o pomoc a spolupráci při pátrání po místě jejího současného pobytu. Jakoukoliv informaci o výskytu hledané ženy přijmou policisté na tísňové lince 158," dodala Zoulová.

vbo, TN.cz
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Co byste neměli přehlédnout

Důležité Události

Píše se na Deník.cz