SuperStar

Matěj zaskočil porotu SuperStar: "Co bereš?" ptali se! VIDEO

Už v sobotu odstartuje boj o titul další SuperStar! V prvních dílech budou diváci sledovat castingy, na které dorazily tisíce zájemců. A zatímco některá vystoupení byla téměř dokonalá, jiná vehnala porotcům do očí slzy smíchu.

Na castingy v Česku a na Slovensku dorazily tisíce lidí s jediným cílem - zapůsobit na porotu, dostat se do finále, splnit si sen a získat pohádkovou výhru v hodnotě dvou milionů korun. Cesta to ale není jednoduchá!

V porotě, kterou museli soutěžící okouzlit, tentokrát zasedli Pavol Habera, Ben Cristovao, Matěj Ruppert a Katarína Knechtová. A tak jako v předchozích ročnících i letos nebyla nouze o skvělá pěvecká vystoupení, ale také bizarní postavičky.

Jedním ze zpěváků, kteří svým výkonem nevzbudili zrovna takovou odezvu, co chtěli, byl i Matěj z Jihlavy. Brýlatý mladík, který studuje ČVUT, si prý chtěl casting užít. Zřejmě to ale přehnal, protože šokovaná Katarína se nezmohla na nic jiného než otázku, "co bere".

Související obsah

To Matěj Ruppert i Ben Cristovao se u originálně ztvárněné písně What Does The Fox Say komediálního dua Ylvis náramně bavili. Dokonce tak, že vyskočili na stůl a začali tančit! A Pal'o Habera jen zíral...

Posuďte sami na videu, jestli je to výkon hodný SuperStar! Jak to dopadlo i další vystoupení uvidíte už v sobotu od 20:20 na Nově!

epa, TN.cz
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Co byste neměli přehlédnout

Důležité Události

Píše se na Deník.cz