Mumie

Horor! Žena měla doma mrtvou matku, mumie ležela v posteli!

Horor! Žena měla doma mrtvou matku, mumie ležela v posteli!
Zdroj: Thinkstockphotos

Obrovský šok za sebou mají ukrajinští policisté, kteří vrazili do bytu sedmasedmdesátileté ženy ve městě Mykolajiv na západě země. V zamčeném pokoji totiž objevili mumifikovanou mrtvolu!

Mumie byla navlečená do bílých šatů, měla modré boty a zelené ponožky a byla položená v posteli v zamčeném pokoji. Podle britského Daily Mirroru šlo o matku obyvatelky bytu, kterou dcera doma ukrývala neuvěřitelných 30 let.

Kromě mumifikované mrtvoly byly v zamčeném pokoji i hromady starých odpadků, třeba štosy desítky let starých novin nebo rozkládající se potraviny.

Policisty do bytu přivolali pozorní sousedé. Muži zákona důchodkyni, dceru mrtvé ženy, objevili neschopnou chůze, ale naživu. V bytě neměla zavedený plyn, vodu ani elektřinu.


Související obsah

Policie už kvůli nálezu mumifikované mrtvoly rozjela trestní vyšetřování.

pez, TN.cz
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

K tématu Mumie

Důležité Události

Krátká zpráva

Hvězdný herec z Harryho Pottera zkolaboval při golfu

Anglický herec Tom Felton (34), hvězdný představitel rivala hlavního hrdiny z filmů o Harry Potterovi Draca Malfoye, zkolaboval při golfovém utkání celebrit ve Spojených státech. Ze hřiště ho musela odvézt záchranka. O zdravotním stavu herce a vášnivého golfisty nejsou k dispozici bližší informace.

Krátká zpráva

Chlapec v Nizozemsku vyhrál soud, může se očkovat proti covidu

Dvanáctiletý chlapec se v Nizozemsku obrátil na soud, protože mu otec zakázal očkování proti covidu-19. Kluk o vakcínu moc stál, aby se mohl vídat s nemocnou babičkou a neohrozil ji. V zemi je možné očkování od 12 let se souhlasem obou rodičů. Soudce se přiklonil na stranu chlapce, jehož rodiče jsou rozvedení.

Píše se na Deník.cz