Zahraničí

Místo svatebního oznámení parte. Bratr Martiny o detailech pohřbu

Místo svatebního oznámení parte. Bratr Martiny o detailech pohřbu
Zdroj: facebook

Martina a Ján se v květnu měli brát. Místo svatby však jejich rodiny plánují pohřby. Na věčnost nakonec nebudou uloženi spolu, ale každý ve svém rodném městě. Detaily pohřbu Martiny exkluzivně pro TN.cz prozradil její vlastní bratr Lukáš.

"Byla můj jediný sourozenec, pořád na ni myslím," řekl na úvod rozhovoru Lukáš třesoucím se hlasem. Rozhovor s nevlastním bratrem Adamem si můžete přečíst ZDE.

Pro obě rodiny je smrt Martiny a Jána velkou ránou a jen tak se z ní nevzpamatují. Vše je o to bolestnější, že pár plánoval v květnu sňatek a všichni příbuzní se už těšili na veselku. Místo ní je velice brzy čeká pohřeb a místo tištění svatebního oznámení budou tisknout parte.

"Pohřeb Martiny bude v pátek ve tři hodiny v jejím rodném městě. Nakonec nebudou pochováni spolu, ale každý u své rodiny. I pohřeb bude mít každý jindy," upozornil Lukáš.

Svatba měla proběhnout 5. května, pár se zasnoubil před rokem na dovolené v Gruzii. "Bylo to velké překvapení pro celou rodinu, nikdo to nečekal," přiznal Lukáš.

Dodal také, že jeho sestra s Jánem žili jako každý mladý pár, věnovali se práci, rekonstruovali dům a plánovali založit rodinu. Přestože Jánovo povolání bylo trochu rizikové, nikdy je podle Lukáše ani ve snu nenapadlo, že by se mu mohlo stát osudným. "Nikdy je nenapadlo, že by to mohlo zajít tak daleko. Že by si toto mohl někdo dovolit."

O motivu vraždy však Lukáš nechtěl příliš spekulovat. "Teď je těžké říci, proč se to všechno stalo. Lidé říkají a píší různé věci, ale nikdo neví, co se přesně stalo," uvedl Lukáš, ale zároveň vyloučil motiv například loupežného přepadení.

Kriminalisté vraždu mladého páru, která otřásla celým Slovenskem i Českem, stále usilovně vyšetřují. Podle nejnovějších informací lze počítat i s verzí, že Martina hrála roli rukojmí. Nedaleko jejich obydlí našli podezřelou stopu, která vyšetřovatele zaujala. Podrobnosti si přečtěte ZDE.

kik, ham, TN.cz
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Co byste neměli přehlédnout

TOP 10 ČLÁNKY A VIDEA

Důležité Události

Píše se na Deník.cz