Brusel

Slováka (†40) v pátek vyvedli z letadla. Pak náhle zemřel

Slováka (†40) v pátek vyvedli z letadla. Pak náhle zemřel
Zdroj: Profimedia

Belgičtí policisté vyšetřují podezřelé úmrtí čtyřicetiletého Slováka. Muže v pátek vyvedla na letišti Charleroi ochranka z letadla. V cele si ale muž začal ubližovat, skončil v komatu a v úterý zemřel.

Čtyřicetiletý Slovák se snažil bez letenky dostat do letadla společnosti Ryanair z bruselského letiště Charleroi do Bratislavy. Podle svědků překonal zátaras a vstoupil na palubu. Posádce odmítl předložit ke kontrole svojí letenku. Tvrdil, že cestuje s Ježíšem Kristem.

Muže tak na žádost posádky z boeingu připraveného ke startu vyvedli policisté. Podivně se chovající muž skončil v cele. Tam si ale podle webu TVNoviny.sk začal ubližovat.

Policisté se jej snažili uklidnit a při potyčce se Slovákovi zastavilo srdce. Záchranáři jej převezli do nemocnice. Z kómatu se muž už ale neprobral. V úterý zemřel. Prokuratura teď vyšetřuje, jestli policisté v jeho případě nějak nepochybili

Související obsah

"Spolupracujeme na řešení tohoto případu. Jsme v kontaktu s rodinou. Ta si nepřeje případ medializovat, což v plné míře respektujeme," uvedl podle webu čas.sk mluvčí slovenského ministerstva zahraničí Igor Skoček.
 

vbo, TN.cz
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

K tématu Brusel

Důležité Události

Píše se na Deník.cz