Orlando Bloom

Do Liberce zavítala hollywoodská hvězda! Natáčí tam Orlando Bloom

Slavný hollywoodský herec Orlando Bloom je v Liberci. S americkou produkcí tam natáčí část osmidílného fantazy seriálu. Jedno natáčení už proběhlo na zámku Sychrov. V pátek byl herec celý den na zámku Frýdlant a v sobotu s ním další scény filmaři natáčeli v areálu libereckého vlakového nádraží.

Jednačtyřicetiletý herec Orlandu Bloom dorazil na liberecké nádraží kolem půl desáté. Natáčel tam jednu ze scén mysteriózního seriálu Carnival Row.

Ochranka herce střežila jako vzácný diamant. Štáb měl pod kontrolou i domy v okolí. Jediným, kdo ho tak viděl v akci, byli členové komparzu. A ti si to užívali.

Štáb TV Nova natočil Orlanda v Praze už ve středu, když ho přijela navštívit jeho bývalá přítelkyně, zpěvačka Katy Perry. Na Liberecku herec natáčí už potřetí.

"Začínalo se na Sychrově v polovině února," prozradil Miloš Kadlec z Národního památkového ústavu. Slavný herec se měl objevit i na frýdlantském zámku. A to v pátek. Jenže tam paparazziové měli smůlu.

Související obsah

"Tím, že to je nedobytný hrad s padacím mostem, tam žádná speciální bezpečnostní opatření neprobíhala. Zvednul se most a bylo," řekl Kadlec z Národního památkového ústavu.

Lidé, kteří na nádraží míjeli hvězdu proslavenou rolemi v Pirátech z Karibiku nebo Pánovi prstenů, nevěřili, že je zhruba 100 metrů od nich.

"Je úžasné, že navštívil zrovna Liberec," říkali cestující. "Asi máme tak úžasné nádraží, že to za to stojí, to tady natočit," myslí si další.

V osmidílném seriálu, který se točí okolo vyšetřování vraždy ve fiktivním neoviktoriánském městě, kde vedle sebe žijí lidé a mytická stvoření, se vedle Blooma objeví i herečka Petra Bučková.

"Měla jsem takovou masku a on si mě tak zblízka prohlížel a pak, když mi tu masku sundali, hned mě poznal. A to mě dost překvapilo. On řekl, že mě poznal podle očí," prozradila TV Nova herečka.

vbo, TN.cz
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Co byste neměli přehlédnout

Důležité Události

Píše se na Deník.cz