Děti

Pozor, vyberte dětem letní tábor už teď! Docházejí místa. PŘEHLED

Ačkoli do letních prázdnin zbývají ještě čtyři měsíce, nabídka letních táborů se rychle zužuje. Někteří organizátoři hlásí už poslední volná místa. Jednat byste proto měli co nejrychleji.

Praha

V Praze se konají hlavně příměstské tábory. Nabídka je bohatá - Programování a základy robotiky pro děti od šesti let (5 dní; 6500 korun), Hudební příměstský tábor (5 dní; 4999 korun), Po stopách dávných řemesel (5 dní; 3500 korun) nebo Taneční příměstský tábor s angličtinou (5 dní; 5499 korun).

Středočeský kraj

Celotáborová tématická hra zaměřená na divadlo plná kostýmů, speciálního líčení, základů herectví i rekvizit a nejrůznějších výletů. Tak má vypadat táborový pobyt nazvaný "Divadlo na konci léta", který pořádá Dům dětí a mládeže Jižní Město v Kozojedech a je určen dětem od sedmi do 18 let. Cena je 1800 korun. Stejný pořadatel nabízí i další tábory jako jsou Vikingové, Tajuplná výprava s CK Bábrdlinka nebo třeba Trosečníci. Kompletní nabídku najdete zde.

Karlovarský kraj

Cesta kolem světa za 14 dní. Tak zní název táboru pro děti od šesti do 15 let. Startuje poslední den v červnu a stojí 4200 korun. Více informací zde.

Související obsah

Ústecký kraj

Pokud chcete poslat dítě na tábor v Ústeckém kraji, vyzkoušet můžete LT SMRKFEST: S Alenkou do říše divů (10 dní; 4350 korun) nebo Rytíři kulatého stolu (14 dní; 5490 korun), ale i sportovně, jazykově a kreativně založený tábor Bomba léto (14 dní; 5690 korun).
 


Liberecký kraj

V Libereckém kraji se pořádá obrovské množství letních táborů nejrůznějších zaměření. Velká řada z nich se koná v Kořenově. V nabídce je týdenní Airsoftový tábor pro děti od 12 do 18 let za 3890 korun, Anglický tábor určený začátečníkům i pokročilým pro děti od 10 do 18 let za 3790 korun, FLEXI tábor s programem podle zájmů dítěte od 6 do 18 let (3790 korun) nebo třeba Sportovní tábor pro děti všech věkových skupin, které se sportu věnují na jakékoliv úrovni (3790 korun). Více informací k jednotlivým táborům najdete zde.

Královéhradecký kraj

Boj o vlajky, indiánský fotbal, divadelní převleky a výlety do skal. To vše slibuje Víceaktivitový tábor pod záštitou Greenhorns (14 dní; 4880 korun). Tábor s výlety do Babiččina údolí i k vodní nádrži Rozkoš nabízí Piráti z Větrníku (15 dní; 3600 korun). Pro milovníky sportu je k dispozici Florbalový kemp (8 dní; 3590 korun).

Související obsah


 


Pardubický kraj

Tábor na okraji chráněné krajinné oblasti Železné hory plný zajímavých her nabízí Letní tábor Rabštejn - Sherlock Gnomes (15 dní; 4890 korun). Zajímavé jsou ale i další tábory jako Kouzelná země Yuurien s kouzelnými skřítky (9 dní; 4990 korun), škola hrdinů Academia Heroica plná napínavých bitev a speciálních hostů (9 dní; 4990 korun), nebo Tajemství starého totemu (15 dní; 3990 korun) inspirovaného životem indiánů.

Olomoucký kraj

Velmi netradiční desetidenní tábor v Moravském Berouně nabízí Agentura TAPAZA. Je určený milovníkům deskových her, účastnit se můžou ale i herní začátečníci. Na děti čeká obrovské množství vědomostních, strategických ale i zábavných nebo detektivních deskových a stolních her. Nebudou chybět ani výlety a večerní diskotéky. Pobyt je určený dětem od devíti let a stojí 3990 korun (více zde).

Stejná agentura pak za totožnou cenu zaštiťuje i řadu dalších táborů pro děti různých věkových skupin - a to výtvarný, airsoftový, anglický ale i sportovní. Vyzkoušet si život ztroskotance pak mohou děti na táboře Robinsonův ostrov. Trvá deset dní a stojí 4200 korun. Více informací zde.

POKRAČOVÁNÍ NA DALŠÍ STRANĚ.


Vysočina

Prázdniny v sedle si mohou užít děti od devíti let na týdenním táboře v Podmoklanech. Ranč Na Špici nabízí kromě klasické jízdy na koních při hezkém počasí i delší výlet nebo plavení koní. Součástí pobytu je i celotáborová hra "Alenka v říši divů", chybět nebudou ale ani táboráky nebo koupání. Děti si mohou zkusit i podojit kozu. Zbývá ale posledních pár míst. Cena pobytu je 4300 korun.
 

Zajímavý je i Umělecký letní tábor plný herectví, modelingu a tance (8 dní; 5500 korun) a Alenka v říši divů (12 dní; 4100; korun).

Plzeňský kraj

Tábor soustředěný na práci s koňmi si mohou děti od sedmi let užít i v Úherci. Je určený pro začátečníky i pokročilé. Cílem je naučit vaše ratolesti jezdit na koni i se o něj postarat. Za týdenní pobyt zaplatíte 4500 korun. Další informace zde.
Dále děti můžete poslat na letní tábor Červené barety pocta čs. parašutistům (9 dní; 3200 korun) nebo Asterix v Británii (15 dní; 4800 korun).
 


Jihočeský kraj

Vodácký putovní tábor s tradiční celotáborovou hrou, ale i nočními bojovkami a celodenními výlety nabízí Vodácký tábor Expedice Vltava 2018. Trvá čtrnáct dní a je určený dětem od deseti let. Zaplatíte za něj 3850 korun (více zde).
 

Zajímavý je ale i stejně dlouho trvající dobrodružný tábor spojený s angličtinou Enwia Summer Camp za 8200 korun, tematický zálesácký tábor inspirovaný příběhem Harryho Pottera za 3900 korun, stanový tábor s výlety na kole i pěšky Venango za 4999 korun nebo týdenní Fotbalový tábor pro děti od sedmi let za 2740 korun.
Jihomoravský kraj

Týdenní Bubnovací tábor za 3890 korun, Paintballový tábor za 4490 korun, Kuchařský tábor za 5990 korun. I tyto možnosti pro děti skýtá Jihomoravský kraj. V nabídce jsou ale i tematické tábory jako Indiánské léto nebo Rytíři kulatého stolu. Nabídku těch nejlepších táborů najdete zde.

Zlínský kraj

Astronomický tábor Vlčková 2018 slibuje dva nezapomenutelné týdny plné her, astronomie a zábavy. Tábor je vhodný pro děti od 11 let a stojí 4300 korun. Tábor na téma Mafie letos nabízí Telocvičná jednota Sokol Uherské Hradiště. Kromě táboráků, večerních her, karnevalu a diskoték si děti mohou vyzkoušet dvoudenní boj o přežití v přírodě, který zahrnuje noc pod širákem.

Moravskoslezský kraj

Výlety na koních, péči o zvířata, ale i ubytování v tee-pee. To vše nabízí Ranč Solný potok určený dětem od pěti let. Za deset dní zaplatíte 5660 korun. K dispozici jsou ale i další letní tábory jako anglický nebo dokonce Tábor s youtubery. K dispozici bude nejméně osm slavných youtuberů. Děti ale čeká i virtuální realita, roboti nebo sportovní využití. Týdenní pobyt stojí 5450 korun. Zbývá posledních pár míst.

lud, TN.cz
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Co byste neměli přehlédnout

Důležité Události

Píše se na Deník.cz