Výměna manželek

Denisu přepadli, když čekala dítě. Lupič ji ohrožoval nožem! VIDEO

Ve středu večer se můžete těšit na další díl oblíbené reality show Výměna manželek. V tomto díle uvidíme, jak si poradí citlivá Denisa v domácnosti se starším despotickým manželem Mirkem a jestli si dokáže Lucie s pohodovým náhradním manželem uvědomit, co chce od života.

Ve středeční premiérové Výměně manželek uvidíme rodinu z Vyškova, kterou tvoří Lucie (30), Mirek (58) a syn Mirek (15 měsíců). Na druhé straně se seznámíme s Denisou (28), Lukášem (34) a synem Sebastianem (4), kteří žijí v Ostravě.

Velké spory v rodině má zejména rodina z Vyškova. Lucie si stěžuje, že manžel je despotický a má na ni přehnané nároky. Obviňuje ji z lenosti a přehnaně žárlí, nesmí chodit s velkými výstřihy a nosit nic vyzývavého.

Druhou rodinu přihlásil do Výměny manželek Denisin přítel Lukáš. Je to poslední zkouška před plánovanou svatbou. Denisa bude v náhradní rodině s diktátorským manželem neustále bojovat a dokonce se diváci dozvědí, co ji v minulosti psychicky poznamenalo.

Související obsah

Když byla ve třetím měsíci těhotenství, chtěla si přivydělat peníze, aby měla na kočárek, a rozhodla se dělat krupiérku. Jenomže během služby ji přepadl muž s nožem a v ní to zanechalo hluboké následky.  

Jak to celé dopadne? Premiérový díl Výměny manželek sledujte ve středu ve 20:20 na Nově! Předchozí díl si můžete zdarma pustit na NOVA Plus, všechny jsou ke zhlédnutí na VOYO.

mom, TN.cz
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Co byste neměli přehlédnout

TOP 10 ČLÁNKY A VIDEA

Důležité Události

Píše se na Deník.cz