OBCHODNÍ SDĚLENÍ – Redakce TN.cz neovlivňuje jeho obsah

KOHÚTKA – JAVORNÍKY lyžování pro náročné i začátečníky!

KOHÚTKA – JAVORNÍKY lyžování pro náročné i začátečníky!
Zdroj: oficiální zdroj

Česko - slovenské lyžařské středisko, které se nachází přímo na hranici obou republik.

Jediná čtyřsedačková lanovka ve Zlínském a Trenčanském kraji. Turistické informační centrum, čtyřsedačková lanovka, 6 vleků, dětský skipark, pohyblivý pás, kolotoč, pravidelně upravované běžecké trasy, horské hotely a chaty. 10 sjezdovek všech obtížností o délce 6,6km, z toho 5,3 km zasněžováno. Středisko je začleněno do projektů Skiregion Valašsko a Czech skipass. Člen Asociace horských středisek a držitel certifikátu Českého systému kvality služeb.

Zdroj: oficiální zdroj


Současné podmínky pro lyžaře jsou téměř ideální, na sjezdovkách se nachází více jak půl metru sněhu a únorové mrazivé počasí zajistilo jeho dostatečnou stabilitu. Ještě minulý týden byla naplno spuštěna výroba technického sněhu a sjezdovky jsou proto připraveny na každodenní nápor lyžařů. Právě probíhající jarní prázdniny se pomalu chýlí ke konci a návštěvnost ukázala, že se český lyžař rád vrací na místa, kde dělal na lyžích první krůčky. Do konce letošní zimní sezóny zbývá pár týdnu a tak je třeba vyzkoušet tradiční moravskou pohostinnost. Domácí borůvkové knedlíky naší babičky máme neustále na jídelníčku. K překročení státní hranice Česka a Slovenska u nás nepotřebujete pas, ale skipas!
 

Komerční článek
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Důležité Události

Krátká zpráva

Souostroví Tonga zasáhlo dva týdny po výbuchu sopky silné zemětřesení

Souostroví Tonga v Jižním Pacifiku, které se ještě zdaleka nevzpamatovalo z výbuchu sopky a tsunami v polovině ledna, zasáhlo silné zemětřesení. Otřesy 6,2 magnituda měly epicentrum v hloubce 14 kilometrů pod hladinou moře asi 200 kilometrů od ostrovů. O následcích nejsou zatím informace, neboť spojení se světem je po sopečné erupci téměř přerušeno.

Krátká zpráva

Vzkaz teroristů o únosu Alda Mora byl vydražen za statisíce

Dvoustránkový tištěný vzkaz, v němž se levicová teroristická skupina Rudé brigády přihlásila k únosu italského expremiéra Alda Mora v roce 1978, byl v Římě vydražen za v přepočtu 635 tisíc korun. Morovo tělo bylo po 55 dnech nalezené prostřílené v kufru auta. Mnoho italských osobností označilo dražbu za nevkusnou s tím, že takový dokument patří do muzea, a nikoliv do nějaké soukromé sbírky.

Píše se na Deník.cz