Královéhradecký kraj

Stařenku zmlátil a okradl muž u ní doma! Ukázalo se, že jsou příbuzní

Případ oloupené 84leté seniorky z Hradce Králové má nečekané rozuzlení. Když po necelém měsíci kriminalisté lupiče dopadli, zjistili, že je to 33letý příbuzný oběti. Dobře věděl, kde má žena úspory, a přesto proti ní použil násilí.

Seniorka z Nového Hradce Králové má za sebou hrůzný zážitek. 8. února u ní totiž v panelákovém bytě zazvonil zvonek. Nepodívala se kukátkem, kdo za dveřmi stojí - myslela si, že se jen pro něco vrátil pečovatel, který jí pravidelně nosí nákupy.

Za dveřmi ale stál lupič s maskou na hlavě. Ženě okamžitě do tváře nastříkal slzný plyn, nevybíravým způsobem ženu povalil na zem a tloukl ji. Když začala křičet, zakryl jí ústa rukou.

Pak z obývacího pokoje odnesl několik desítek tisíc korun. Ženě se naštěstí podařilo přivolat si pomoc a převezli ji do nemocnice v Hradci Králové. Trauma ale jen tak nepřejde, policisté po necelém měsíci zjistili, kdo je pachatelem. Jde o 33letého muže, který je příbuzným okradené ženy. 

Související obsah

K činu se přiznal a řekl, že motivem byly dluhy a finanční tíseň. Za loupež a porušení domovní svobody mu hrozí až desetiletý pobyt za mřížemi. 

mom, TN.cz
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Co byste neměli přehlédnout

TOP 10 ČLÁNKY A VIDEA

Důležité Události

Píše se na Deník.cz