Alkohol

Šéf zavolal strážníky na opilou pracovnici. Byla to jeho manželka

Šéf zavolal strážníky na opilou pracovnici. Byla to jeho manželka
Zdroj: Profimedia

Těžko uvěřitelných 4,7 promile alkoholu nadýchala v pracovní době žena, na kterou poslal její zaměstnavatel strážníky. Ti se po příjezdu na místo nestačili divit, ze silně opilé ženy se totiž vyklubala manželka majitele onoho pardubického podniku.

Strážníci vyjeli k opilé ženě na výzvu majitele wellness podniku v Pardubicích. Pracovnici dali dýchnout a pohled na alkoholtester je pořádně zaskočil.

"Přístroj na měření alkoholu v dechu ukázal stěží uvěřitelné číslo - 4,7 promile," sdělila mluvčí strážníků Lenka Uskobová. To největší překvapení ale mělo teprve přijít. 

"Z majitele podniku se 'vyklubal' její manžel, který chtěl mít důkaz o tom, že se jeho podezření ohledně možné opilosti manželky zakládá na pravdě," dodala mluvčí s tím, že navzdory překvapivě vysoké hladině alkoholu v krvi dokázala relativně fungovat.

Související obsah

Když si byl jistý, že se nemýlil, strážníky poslal muž pryč. "Řekl, že se o svoji paní postará a společně se pokusí tento problém vyřešit. Hlídka tedy místo opustila," dodala mluvčí.

lud, TN.cz
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Co byste neměli přehlédnout

TOP 10 ČLÁNKY A VIDEA

Důležité Události

Píše se na Deník.cz