Meghan Markle

Meghan udělala Harrymu ostudu! Podívejte se, co bylo špatně

Meghan udělala Harrymu ostudu! Podívejte se, co bylo špatně
Zdroj: Profimedia

Už brzy se Meghan Markle stane členkou královské rodiny, a tak se na veřejnosti začala více objevovat po boku prince Harryho. Přestože její outfit určitě vybírá či schvaluje nějaký stylista, neunikla tentokrát herečce hrubá chyba v etiketě.

Dosud se o stylu oblékání americké herečky Meghan Markle mluvilo jako o kýženém osvěžení maličko upjaté módy britské královské rodiny. Nastávající prince Harryho se nebojí na veřejnosti objevit v kalhotách ani v zajímavých barevných kombinacích.

Při návštěvě Birminghamu ale udělala obrovské faux pas. V černých kalhotách, lodičkách a tmavě modrém kabátu s bílým lemováním, který rozzářila bílým rolákem, vypadala opravdu šik. Dokud jste se nepodívali zezadu, píše portál Daily Mail.

Meghan (či její stylista) totiž zapomněli z kabátu vypárat nit, která drží šosy pohromadě. Křížek na kabátě od firmy J. Crew slouží k tomu, aby se rohy při převozu neohýbaly. Před prvním nošením by se měl ale odstranit. Jde o podobnou chybu jako třeba ponechání cedulek na podrážkách bot.

 

Zdroj: Profimedia

Jestli Meghan svého odborníka na oblékání vyhodila nebo ne, se zřejmě nedozvíme. Její jméno v královské rodině ale nejspíš nijak neutrpělo - v pondělí se Harryho snoubenka objevila poprvé na oficiální akci spolu s královnou Alžbětou II. Kabát už měla v pořádku.


NEPŘEHLÉDNĚTE:

Nevěsty po celém světě šílí! Proč chtějí ROZLUČKU SE SVOBODOU ve stylu Meghan Markle?

Meghan Markle má nervy z oceli: Harry učinil šílené rozhodnutí, které by se žádné jiné nelíbilo

Nepřející sestra Meghan Markle poslala budoucí vévodkyni ohavný VZKAZ! To je vážné obvinění

epa, TN.cz

Co byste neměli přehlédnout

TOP ČLÁNKY A VIDEA

Důležité Události

Píše se na Deník.cz

Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz