APLIKACE TN.CZ
Výměna manželek

Iveta zažije ve Výměně šok! Otec se ani nemyje, rodina žije ve špíně

Už ve středu mohou diváci sledovat další premiérový díl reality show Výměna manželek. Věra ze statku bude muset zvládnout život v rodině bohatého podnikatele, zatímco Iveta se dostane na odlehlý statek.

Ve středeční premiérové Výměně manželek uvidíme rodinu ze Sebuče, kterou tvoří Věra (29), Daniel (42) a synové Dáda (5) a Míša (2). Na druhé straně se seznámíme s Ivetou (32), Ottou (35), synem Matyášem (7) a dcerou Ivčou (11), kteří žijí v Ostravě.

Výměna manželek se tentokrát ponese v duchu velkého kontrastu. Iveta žije s podnikatelem, který má dobře prosperující firmu, v novém luxusně zařízeném domě. Věra s rodinou bydlí na absolutní samotě ve velmi starém domě, který postupně dávají dohromady.

 

Domácnost v Sebuči čítá i několik zvířat - od prasat, slepic a králíků po hady a potkany. Všude je navíc hromada bahna. Iveta si na deset dní v takových podmínkách bude jen těžko zvykat. Další věc, přes kterou se nebude moct přenést, jsou hygienické návyky náhradního manžela.

Související obsah

Daniel prý za několik dní nenavštívil koupelnu, dokonce se ani nepřevléká a spí v tom, v čem celý den chodí venku. "Taťka se vůbec nekoupe. Jsem tady třetí den a taťka tak, jak je oblečený přes den, jde spát a zase ráno vstává. Taťka se nesprchuje, mně se to nechce ani stlát," zoufá si Iveta.

Jak si nakonec Iveta na statku poradí? Vyjde s náhradním manželem? A naučí ho něco o hygieně? Sledujte premiérový díl Výměny manželek už ve středu od 20:20 na Nově!

epa, TN.cz

Související témata

Co byste neměli přehlédnout

Důležité Události

Sledujte Televizní noviny bez reklam na Oneplay.cz