APLIKACE TN.CZ
Domácí

Vyfotil jsem dvě hlavy duchů, tvrdí Jiří! Zaslal FOTO jako důkaz

Vyfotil jsem dvě hlavy duchů, tvrdí Jiří! Zaslal FOTO jako důkaz
Zdroj: Thinkstockphotos

Jiří z Broumova se obával, že u něj v bytě straší. Udělal nevšední pokus, kterým chtěl zjistit pravdu. Věří, že se mu to povedlo. Fotku, kterou zaslal do redakce TN.cz, považuje za důkaz.

"V bývalém bytě zde v Broumově mi přelétávala světelná koule a stále se přehýbala dečka na botníku v předsíni," popsal Jiří, který byl zvláštními jevy znepokojen. Měl podezření, že za podivné události mohou nadpřirozené síly.


Rozhodl se situaci řešit. "Dal jsem tam svěcenou vodu a křídu, ale to nepomohlo," popsal Jiří. Dečka v předsíni se ohýbala i nadále. "Udělal jsem tedy následující pokus: Na botník jsem dal křišťálovou kouli a celé to vyfotil," popsal muž.

Podle Jiřího jsou na fotce dvě hlavy duchů


Fotografie dal rychle vyvolat a z výsledku byl v šoku. "Po vyvolání filmu se na fotografii objevily dvě hlavy duchů, ale ne ledajakých. Dle vizáže totiž zřejmě vypadají jako pravěcí lidé," uzavřel Jiří.

ČTĚTE TAKÉ:

Z toho mrazí! Žena natočila ve svém bytě NĚCO PODEZŘELÉHO
Školní kamera zachytila DUCHA, který se procházel po chodbách VIDEO

ham, TN.cz

Související témata

Co byste neměli přehlédnout

Důležité Události

Sledujte Televizní noviny bez reklam na Oneplay.cz