Tragická smrt na pracovišti! Mladého muže zasypala kukuřice

Jen těžko uvěřitelná věc se stala ve středu v podvečer v Křižanech na Liberecku. Mladého muže, který pracoval v tamní bioplynové stanici, zasypala kukuřičná siláž. Muž byl na místě mrtvý. Případ vyšetřují liberečtí kriminalisté.

Tragická smrt potkala ve středu třicetiletého muže na jeho pracovišti. Kukuřice, se kterou manipuloval, se vysypala na kabinu, ve které seděl, a muže zcela pohřbila.

Hromada kukuřičné siláže prorazila laminátovou střechu velkého nakladače. I když se jeho kolegům podařilo muže vyprosit, nebylo mu už pomoci. Na místo přijela záchranná služba, která už jen mohla konstatovat smrt.

Související obsah

"Já jsem byl u toho taky a ten člověk už neměl moc šancí na přežití. Byl tam rozmačkaný pod tou vahou toho materiálu. Oni odebírají ze silážní jámy nějaký ten materiál a byla tam poměrně vyšší stěna, takže asi zřejmě ho to zavalilo," popsal Václav Honsejk, starosta a dobrovolný hasič z obce Křižany.

"Příčiny úmrtí 30tiletého muže prověřují liberečtí kriminalisté. Nařídili jsme soudní pitvu," řekl Vojtěch Robovský - mluvčí Policie ČR, Liberec.

ham, TN.cz
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

K tématu Smrt

Důležité Události

Píše se na Deník.cz